Джерело
📟 Пейджер Кошеленка | Цифровізація соціальної сфери дозволить щороку економити до 30 млрд гр...
50 Охват/переглядів
2023-07-19 15:27
Повідомлення №914
Цифровізація соціальної сфери дозволить щороку економити до 30 млрд грн Соціальні послуги — одні з найзатребуваніших серед українців, а соцсфера — одна з найбільших статей держбюджету. Попри це тривалий час система працювала неефективно. Державі було важко відстежувати, хто саме отримав кошти та як їх використовують. Щоб це змінити, уже 2 роки впроваджуємо Єдину електронну систему соціальної сфери. Повністю прибираємо людський фактор та бюрократію, автоматизуємо всі процеси, будуємо онлайн-обмін даними та централізуємо нарахування, щоб соціальні виплати призначалися швидко й безпомилково. Це дозволить зекономити мільярди для держави, а головне — зробити всі соціальні послуги зручними та доступними для кожного. Українці вже зараз активно користуються соціальними онлайн-сервісами. Понад 1,2 млн мають у Дії цифрове пенсійне посвідчення, більше ніж 400 тисяч дітей зареєстрували через єМалятко, а довідки про страховий та трудовий стаж завантажили 5 млн громадян.Це доводить зручність та актуальність таких послуг. Тому навіть під час війни продовжуємо трансформувати сферу, реагуючи на виклики часу цифровими рішеннями.Працюємо, щоб кожен українець почувався захищеним та вчасно отримував допомогу.Дякую Міністерству соціальної політики, Пенсійному фонду України й нашим партнерам та донорам — Програмі розвитку ООН в Україні та уряду Швеції, Фонду Східна Європа, Фонду Євразія, командам WFP, UNICEF та програми EGAP за спільну роботу.