Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Корсунь-Live
Додано 14 жов 2021

Корсунь-Live

@Korsun_Live
Кількість підписників: 11 889
Фото: 1,630
Відео: 91
Посилання: 342
Опис:
Канал, який інформує, об'єднує потреби і допомогу в Корсуні-Шевченківському.

👥 Кількість підписників

11 889
Середній/День:: +60
Середній/Тиждень:: +260
Середній/Місяць:: -230

👁️ Середній перегляд на повідомлення

7 925
Середній/День:: 1,200
Середній/Тиждень:: 8,490
ERR: 66.66%

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 0.4

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 6,730 25-11-14 07:19
Перша когенераційна установка в нашій громадіУ нашій громаді розпочато встановлення першої когенераційної установки — сучасного енергетичного обладнання, яке підвищить енергоефективність системи теплопостачання.Когенераційна установка працюватиме на одній із котелень міста і дозволить одночасно виробляти тепло та електроенергію. Завдяки цьому ми зможемо не лише оптимізувати витрати на енергоресурси, а й забезпечити більш стабільне проходження опалювального сезону для мешканців громади.Реалізація цього важливого проєкту стала можливою завдяки участі нашої громади у міжнародній ініціативі «Посилення стійкості міст у сфері життєзабезпечення міських територіальних громад в Україні (SUR)», що є частиною Допомоги перехідного періоду. Її мета — зміцнення стійкості українських громад, розвиток місцевих структур і підвищення їхньої готовності до викликів часуПроєкт фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.Перед початком реалізації представники нашої громади здійснили робочу поїздку до селища Володарка, де вже встановлено подібну когенераційну установку. Під час зустрічі було вивчено практичний досвід її роботи, обговорено технічні аспекти та переваги такого рішення.Монтажні роботи тривають і займуть певний час, після чого установка буде введена в експлуатацію. Її запуск стане ще одним кроком до енергетичної незалежності та сталого розвитку нашої громади.
👁 8,750 25-10-05 11:11
‼️ Увага: поширюється фейкова інформація про екстрені відключення світлаУ соціальних мережах, зокрема в Telegram-каналах, масово поширюється недостовірна інформація про нібито запровадження екстрених відключень електроенергії по всій країні. Для надання правдоподібності, ці фейкові повідомлення часто супроводжуються сфабрикованими графіками відключень для різних міст та використанням логотипа Міністерства енергетики України.Якщо ви бачите повідомлення про відключення світла із закликом підписатися на невідомий Telegram-канал для отримання деталей – це ознака обману та, ймовірно, частина російської інформаційно-психологічної операції.Шахраї таким чином намагаються збільшити аудиторію своїх каналів, поширюючи неправдиву інформацію.Актуальні та правдиві графіки обмежень електропостачання, у разі їх запровадження, публікуються виключно на офіційних ресурсах ваших місцевих обленерго.Щоб не стати жертвою дезінформації, закликаємо довіряти лише перевіреним джерелам. Завжди перевіряйте інформацію на офіційних сторінках НЕК «Укренерго», Міненерго та обленерго у вашому регіоні.
👁 9,750 25-07-02 08:03
+ 1 ветеранський простір у нас на Черкащині. Запрацював він у Корсуні. І відразу ж задав тон: у безбар’єрності, організації простору, комфорті. Тут можна займатися спортом, індивідуально працювати з психологом, проводити різні заходи та організовувати спільне дозвілля. Це справді місце, де приємно бути. Зустрічатися, навчатися, спілкуватися. Його відкриття – це результат синергії ресурсів: обласного рівня та громади, а також партнерів. Зокрема, фонду «МХП-Громаді» й Міжнародної організації з міграції за фінансування Міністерства закордонних справ Японії. Дякую керівництву громади за ініціативність і максимальну включеність. Тепер головне завдання – наповнити цей простір життям. Зробити корисним. Без сервісу він не буде ефективним. Так само, як і без фахівців, до яких хотілося б повертатися. На рівні області поступово розбудовуємо мережу ветеранських просторів. Акцентуємося на їхньому якісному наповненні необхідними послугами й сервісами. Щоб вони повноцінно працювали, щоб ветерани й ветеранки, наші захисники, їхні близькі знаходили тут те, що шукають. Натепер маємо 57 таких просторів на Черкащині. Масштабуємося далі. Це про #Політика_Героїв на практиці. Працюємо далі. t.me/cherkaskaODA
👁 11,400 25-05-28 14:20
Сьогодні в нашій громаді зроблено ще один важливий крок до більш свідомого, відповідального та екологічного способу життя — ми відкрили простір взаємної допомоги та турботи про довкілля під назвою "Дякую".Ця ініціатива започаткована з метою зменшення кількості відходів та розвантаження сміттєзвалища. На цьому майданчику кожен охочий може залишити речі, які вже не використовуються вдома, але які ще можуть служити іншим — це одяг, меблі, побутова техніка, дитячі речі та інші предмети повсякденного вжитку. Те, що стало зайвим для одного, може стати необхідним і цінним для когось іншого.Окремо облаштовані спеціальні бокси для сортування вторинної сировини. Сюди можна приносити скляні пляшки і банки, ПЕТ-пляшки, жестяні банки, плівку та інші матеріали, які можуть бути передані на переробку. Кожен свідомий крок у цьому напрямку допоможе зменшити шкоду довкіллю і створити чистіше, безпечніше середовище для нас і майбутніх поколінь.Ідея створення такого простору виникла під час робочих візитів до литовських міст Ігналіна та Електренай. Саме там ми побачили приклади ефективних рішень у сфері поводження з відходами, і вирішили втілити подібну практику у себе, у рідній громаді. Переконані: зміни починаються з простих, але реальних справ.Майданчик розташований за адресою: вулиця Костомарова, 20 ( навпроти гімназії №5, на території колишньої сільгосптехніки). На першому етапі він працюватиме щосереди з 10:00 до 15:00 та щосуботи з 10:00 до 14:00. Розпочинаємо з суботи, 31 травня.Запрошуємо всіх мешканців громади долучатися до цієї важливої ініціативи. Пам’ятаймо: відповідальність починається з кожного з нас. Будьмо свідомими, діємо разом!🇺🇦
👁 12,700 25-04-08 05:21
Шановні жителі Корсунь-Шевченківської громади!8 квітня 2025 року у нашій громаді оголошено Днем жалоби на знак скорботи за загиблим Захисником України 🕯Володимиром Вікторовичем Раченком.Володимир Вікторович загинув 2 квітня 2025 року, мужньо обороняючи незалежність і свободу України. У цей гіркий час висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким полеглого Героя. Ми розділяємо ваше горе, сумуємо разом із вами, схиляємо голови у глибокій скорботі.Прощання із Захисником відбудеться завтра, 8 квітня 2025 року:об 11:45 — скорботний кортеж вирушить від лікарні по вул. Ярослава Мудрого до Спасо-Преображенського храму Православної церкви України;- о 12:00 — церемонія прощання у Спасо-Преображенському храмі (біля міського Будинку культури).Після відспівування відбудеться піша хода скорботи вул. Шевченка до автостанції. Далі кортеж попрямує до с. Зелена Діброва— до батьківського дому Героя.За бажанням родини, поховання відбудеться на кладовищі у селі Іванівка.Світла пам’ять і вічний спокій Володимиру Вікторовичу Раченку.Вічна шана Захиснику України!🇺🇦
👁 10,500 25-03-09 18:05
Увага! Спалювання трави – небезпечно, шкідливо та незаконно!Працівники відділу екології та охорони довкілля вже третій день поспіль виїжджають по громаді, щоб попередити мешканців про небезпеку спалювання сухої трави та нагадати про відповідальність за такі дії.Шановні жителі! Невже ви не розумієте, що спалювання сухостою шкодить у першу чергу вам, вашим родинам і всій громаді?🔥 Дим від палаючої трави містить отруйні речовини, які можуть викликати алергічні реакції, проблеми з диханням, загострення хронічних хвороб. Підпал сухостою нерідко призводить до неконтрольованих масштабних пожеж, які можуть знищити будинки, ліси, сільськогосподарські угіддя та навіть спричинити людські жертви. Вогонь поширюється надзвичайно швидко, і, втративши контроль над ним, ви можете завдати непоправної шкоди собі та оточуючим.За інформацією місцевого ДСНС, лише за один день, 8 березня, у Черкаському районі зареєстровано 34 пожежі, а по області – 87!❗️ Пам’ятайте: самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків тягне за собою штрафи!‼️Лише за вчора у нашій громаді складено 9 адмінпротоколів! На жаль, трапляються трагічні випадки у інших громадах : під час ліквідації пожежі сухої рослинності загинув рятувальник зі Сміли Віктор Король. Усі пам’ятають нещодавній випадок у сусідній громаді, коли через підпал вигоріло близько двох гектарів землі!Будьте свідомими та відповідальними громадянами!
👁 10,900 25-03-01 13:17
Шановна громадо! Пекучий біль і гіркий смуток війни знову торкнулися нашої Корсунь- Шевченківської громади. Війна без жалю забрала життя нашого відважного Героя, військовослужбовця ЗСУ, молодшого сержанта, командира відділення розвідки розвідувального відділення 30 ОМБР імені князя Костянтина Острозького 🕯Станіслава Юрійовича Бойчука. Станіслав Юрійович народився 8 листопада 1990 року в м. Рахів, Закарпатської області. У 1996 році розпочав навчання у ЗОШ №1 м. Рахів, де провчився два роки. У 1999 році разом із сім’єю переїхав до с. Зелена Діброва, де продовжив навчання в Іванівській школі Богуславського району Київської області. У 2006 році вступив до Богуславського педагогічного коледжу на спеціальність «Вчитель образотворчого мистецтва». У 2011 році, керуючись почуттям патріотизму, підписав контракт із ЗСУ на три роки. Під час відпустки у лютому 2014 року отримав наказ терміново повернутися до військової частини для захисту Батьківщини. Служив до липня 2017 року, після чого звільнився в запас і працював в охоронній компанії «Золоті Леви». У 2020 році підписав піврічний контракт, після завершення якого займався облаштуванням власного житла та працював за кордоном. З початком повномасштабного вторгнення росії без вагань повернувся до лав своєї бойової частини – 30-ї ОМБР імені князя Костянтина Острозького. Обіймав посаду командира відділення розвідки, мав звання молодшого сержанта. В боях за рідну Україну проявив справжні лицарські чесноти: врівноваженість, розсудливість, надійність, мужність і сильний дух. Сміливий, гарячий, запеклий воїн. Був неодноразово контужений, та все одно повертався на війну. Пройшов не одну «гарячу точку»: Дебальцево, Попасну, Степанівку, Бахмут. За бойові заслуги отримав нагороду "Кращий корегувальник артилерії", "Золотий Хрест" з рук Головнокомандувача Валерія Залужного, орден "За мужність" ІІІ ступеня. 18 лютого 2025 року Станіслав загинув на Бахмутському напрямі на Донеччині, виявивши стійкість та мужність під час виконання бойового завдання, до останнього подиху був вірний військовій присязі. Йому було лише 34 роки…Сьогодні ми провели відважного Героя останнім земним шляхом. Громада втратила відважного Захисника, родина – сина, люблячого брата та чоловіка, Україна – справжнього патріота. Його ім’я назавжди залишиться в нашій пам’яті. Вічна пам’ять Станіславу Юрійовичу та всім, хто поклав життя за Україну!
👁 6,700 24-12-09 17:39
13 грудня 2024, у п'ятницю, в м. Корсунь- Шевченківський Черкаської області відбудеться виїзний збір даних на отримання Грошової допомоги від УВКБ ООН для ВПО. Сума допомоги на одну особу 10800 грн. ‼️ Зверніть увагу, критерії вразливостей змінено, тож просимо уважно ознайомитися з оновленими умовами програми. Хто може звернутися по допомогу? 📌Внутрішньо переміщені особи, протягом 6 місяців з моменту переміщення, 📌Люди, що повернулись в Україну після вимушеного переміщення до іншої країни через військові дії, та відповідають наступним критеріям: • родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше); або/та • родина, яку очолює одна самотня / кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років; або/та • родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання, т.п.); Особи, які відповідають критеріям вразливості, повинні також відповідати соціально-економічним критеріям та мати місячний дохід менше 5,400 грн. на одного члена родини. Увага❗️Якщо ви отримали допомогу в розмірі 2220/3600 грн/особа/місяць від УВКБ ООН/ іншої агенції/гуманітарної організації ООН, вам може бути відмовлено у виплаті фінансової допомоги від УВКБ ООН. Гуманітарні організації координують зусилля, щоб сім’ї/окремі особи не отримували допомогу кілька разів або від різних партнерів ВСІ ЧЛЕНИ РОДИНИ МАЮТЬ БУТИ ПРИСУТНІ НА РЕЄСТРАЦІЇ! ВИКЛЮЧЕННЯ: ДІТИ ДО 2Х РОКІВ, МАЛОМОБІЛЬНІ ЛЮДИ, ЯКИХ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ РОДИЧІ ПО ДОВІРЕНОСТІ ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ, ВАМ ПОТРІБНО: мати довідку ВПО, оригінали паспорту та ідентифікаційного коду, та, за наявності, документ, який посвідчує інвалідність або тяжку хронічну хворобу. 📘Також для переміщених осіб надаватиметься безкоштовна правова консультація ПУНКТ РЕЄСТРАЦІЇ: з 10:00 до 14:00 13 грудня 2024, пʼятниця м. Корсунь-Шевченківський вул. Шевченка, 42
👁 6,400 24-10-15 12:24
Шановні жителі! Через масовані атаки енергосистема України зазнала серйозних проблем. У зв’язку з цим на всіх вулицях нашого міста, окрім центральних, було вимкнено зовнішнє освітлення. Це був вимушений крок для економії електроенергії та підтримки стабільності енергосистеми. Маємо різні думки: дехто каже, що необхідно не витрачати кошти на освітлення, а спрямувати на підтримку ЗСУ, інші ж наполягають на поверненні освітлення всіх вулиць. Щоб прийняти виважене рішення, ми звертаємося до вас взяти участь в опитуванні:https://www.facebook.com/share/p/mPw2EUsCWEnrzH1G/ Ваша думка важлива для нас, але враховуватимуться лише відповіді від реальних людей, а не з фейкових сторінок. ‼️ У разі увімкнення освітлення вулиць громади хочемо зазначити, що раніше в зимовий період ми сплачували 120-130 тис. грн щомісяця, а на освітлення протягом року виділяли понад 1 млн грн. Однак через підвищення тарифів майже у 2,5 рази витрати за зимовий період значно зростуть. На найближчому виконкомі буде прийматися рішення щодо освітлення вулиць громади. Будь ласка, висловіть свою позицію, щоб ми могли ухвалити рішення в інтересах громади та з урахуванням безпекової ситуації.
👁 8,500 24-10-02 17:57
Шановні жителі Корсунь-Шевченківської громади! 4 жовтня 2024 року в нашій громаді День жалоби на знак скорботи за нашим земляком-військовослужбовцем, солдатом🕯Кудриком Володимиром Вікторовичем 18 вересня Володимир Вікторович отримав  поранення, виконуючи бойові завдання. Переборюючи смерть, він намагався вибратися з поля бою самотужки, пересувався попри нелюдський біль… Був витягнутий вірним побратимом, а далі — доставлений у госпіталь. За його життя боролися медики, проте врятувати не вдалося. 30 вересня життя мужнього Воїна обірвалося… У цей гіркий час глибоко співчуваємо та поділяємо горе рідних та близьких, сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у глибокій скорботі.Прощання із 39-річним захисником відбудеться у пʼятницю, 4 жовтня, об 11:00 у Спасо-Преображенському храмі Православної церкви України (біля будинку культури).Завтра, 3 жовтня, в обідню пору зустрінемо Героя живим коридором. Точний час та маршрут повідомимо додатково.Світла пам'ять та вічний спокій Захиснику України!