Джерело
Олександр Кохан/заступник голови Рівненської ОДА | ️⚡️Бізнес, лікарні та школи. Все більше об’єктів на Рівненщині переход...
187 Охват/переглядів
2025-04-04 14:14
Повідомлення №3651
☀️⚡️Бізнес, лікарні та школи. Все більше об’єктів на Рівненщині переходять на автономне енергозабезпечення. Цій темі був присвячений семінар в Острозькій академії за участю влади, бізнесу та експертів. Острозька громада стала прикладом впровадження енергоефективного проєкту за підтримки Німеччини - лікарня вже користується власною сонячною станцією, у коледжі встановили навчальний стенд, триває будівництво сонячної електростанції на підприємстві.Рівненщина загалом має успішний досвід у впровадженні відновлюваних джерел живлення. Працює близько 60 електростанцій, встановлених бізнесом. Це сонячні, гідро-, біогазові та когенераційні установки загальною потужністю понад 65 МВт.Держава продовжує підтримувати бізнес, домогосподарства та ОСББ щодо підвищення їх автономності. Це безвідсоткові кредити, програми ГрінДІМ, «5-7-9», Фонду декарбонізації. Додатково на Рівненщині діє Комплексна програма енергоефективності.Продовжуємо працювати над посиленням енергетичної стійкості Рівненщини та України!