Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кофе йдешь пить?!
Додано 06 січ 2025

Кофе йдешь пить?!

@Kofeideshpit
Кількість підписників: 3 037
Фото: 564
Відео: 44
Посилання: 113
Опис:
Новинний дайджест по фінансово-економічної ситуації. Пишемо про те що дійсно впливає на копієчку в твоєму кармані. Співпраця - Реклама - @Rog_Sergiy
Джерело

Кофе йдешь пить?! | Найсуворіша криптозима: чому цього разу все по-іншомуКрипторинок переж...

Логотип телеграм спільноти - Кофе йдешь пить?! Кофе йдешь пить?! @Kofeideshpit
8 960 Охват/переглядів 2026-02-19 13:13 Повідомлення №737
Найсуворіша криптозима: чому цього разу все по-іншомуКрипторинок переживає глибокий спад: ціна біткоїна з жовтня впала з $124 000 до $70 000, а загальна капіталізація всіх валют втратила понад $2 трильйони. Хоча раніше подібні злети і падіння вже траплялися, зараз інвестори виглядають особливо розчарованими та самотніми на фоні більш стабільних ринків.☹️Основна відмінність цієї кризи — відчуття «поганої атмосфери». Інші активи, як-от NASDAQ 100, майже не відчули такого удару: індекс лише трохи знизився від рекордних значень. У криптосвіті ж панує самотність і невпевненість, бо колишнє відчуття спільноти та хвилювання зникло.Падіння підсилюють важелі і ліквідації. Лише за короткий період на початку жовтня ліквідували близько $19 млрд важелених ставок. Ситуація погіршилася через проблеми великих компаній, таких як Strategy Inc, акції якої впали майже на 70% із липня.📊Стабілізаційні інструменти, на кшталт крипто-ETF, спочатку підтримували ринок, але тепер теж тиснуть на ціни. IBIT за останні 80 торгових днів зафіксував відтік $3,5 млрд — перший тривалий розпродаж за всю історію фонду. Основна маса капіталу інвесторів зазнала збитків.І, нарешті, ключовий фактор — «vibe» ринку. Крипта втратила свою бунтарську аурою: коли у цифрові активи інвестують еліти та урядові структури, вони перестають бути «крутим» активом. Без підтримки від великих інституцій і без фундаментальної цінності криптоактиви залишаються холодними, і до повного відновлення ринку поки що далеко.📈 🧙🏻‍♂️