Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кофе йдешь пить?!
Додано 06 січ 2025

Кофе йдешь пить?!

@Kofeideshpit
Кількість підписників: 3 037
Фото: 564
Відео: 44
Посилання: 113
Опис:
Новинний дайджест по фінансово-економічної ситуації. Пишемо про те що дійсно впливає на копієчку в твоєму кармані. Співпраця - Реклама - @Rog_Sergiy
Джерело

Кофе йдешь пить?! | Київстар» став публічною компанією: капіталізація зросла до $3,13 млрд...

Логотип телеграм спільноти - Кофе йдешь пить?! Кофе йдешь пить?! @Kofeideshpit
8 530 Охват/переглядів 2025-10-27 13:05 Повідомлення №658
📈📞 «Київстар» став публічною компанією: капіталізація зросла до $3,13 млрдУкраїнський мобільний оператор «Київстар» успішно дебютував на фондовій біржі Nasdaq, ставши першою українською компанією, що пройшла лістинг у США.Після виходу на біржу ринкова капіталізація компанії зросла до $3,13 млрд, що суттєво перевищує попередню оцінку у $2,3 млрд. Лістинг відбувся у співпраці з американською SPAC-компанією Cohen Circle Acquisition Corp., яка спеціалізується на виведенні бізнесів на публічні ринки.Станом на 20 жовтня акції «Київстару» торгуються близько $12, хоча ціна поки коливається через геополітичну ситуацію. У компанії вважають це позитивним стартом, який відкриває доступ до західних інвесторів і зміцнює корпоративну репутацію.Тепер «Київстар» зобов’язаний публікувати фінансову звітність для SEC і Nasdaq, що підвищує прозорість бізнесу. Паралельно компанія розвиває спільний проєкт із SpaceX — Direct to Cell, який дозволить користувачам з’єднуватися зі супутниками безпосередньо з мобільних телефонів.🇺🇦@Biznes_po_ukrayinsky