Отримали понад 1100 запитів за перший тиждень роботи онлайн-послуги з отримання витягу з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Це ще раз підтверджує: такий сервіс був украй необхідним. Він дозволяє родичам зниклих отримати витяг без черг, бюрократії та необхідності особисто відвідувати установи. Просто та швидко. Разом із цим, близько 10% заявників отримали відмову через неповний пакет документів, що підтверджують родинний зв’язок.Тож нагадую, що для подачі заявки необхідно надати:🔹свідоцтво про шлюб (якщо звертається дружина/чоловік)🔹свідоцтво про народження зниклого (якщо звертаються батьки)🔹свідоцтво про народження заявника та зниклого (у випадку звернення брата/сестри, сина/дочки)🔹фотокартку зниклої особи🔹будь-які інші фактичні докази (листування, сповіщення від очевидців або побратимів тощо)🔹сповіщення з ТЦК та СП про безвісне зникнення (у разі зникнення військовослужбовця).Подати онлайн-запит можна через Єдине вікно для громадян.Також уся інформація, зокрема алгоритм дій, перелік необхідних документів, етапи розшуку безвісно зниклих, розміщена на Єдиній інформаційній платформі з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.Робимо все, аби кожна сім’я, яка втратила зв’язок із рідною людиною, могла отримати необхідну інформацію й підтримку.
Донеччина. Бойова робота та підтримка людейСьогодні працюю тут. Спілкуюся з військовими, поліцейськими, рятувальниками, працівниками сервісних підрозділів. Ситуацію у регіоні та спільні виклики обговорили з головою ОВА Вадимом Філашкіним. Евакуація та підтримка місцевого населення - основне завдання. Щодо оперативної обстановки на лінії фронту доповів командир 1-го корпусу НГУ «Азов» Денис «Редіс» Прокопенко. Впродовж 12-13 серпня у смузі відповідальності корпусу ліквідовано більш як 150 окупантів, понад 70 поранено, близько десятка взято в полон. Бойові дії тривають.Окремо заслухав доповіді командування бригад Нацгвардії, Держприкордонслужби, бойових підрозділів Нацполіції.Серед доповідачів – новий командир бригади НПУ «Лють» Олександр Рашевський, якого сьогодні представили особовому складу. До цього він був заступником комбрига.Також відвідав сервісний центр МВС, який продовжує працювати в укритті, з усіма заходами безпеки, поруч із людьми. Дякую кожному працівнику, який допомагає і місцевим жителям, і нашим бійцям.Фронт - це не лише лінія бою. Це кожен нацгвардієць, поліцейський, рятувальник, прикордонник, який тримає свій рубіж. Дякую вам за службу!
Захищаємо енергетику ⚡️Сьогодні разом із Міністеркою енергетики Світланою Гринчук дали старт спільним тактико-спеціальним навчанням МВС та Міненерго із захисту об’єктів енергетичної інфраструктури.Протягом 24 днів у 17 областях та Києві відпрацюємо злагодженість дій усіх служб - від рятувальників і поліцейських до енергетиків та комунальників. Спільне завдання - діяти швидко та чітко в умовах будь-якої загрози.Ми не лише реагуємо на небезпеку, а працюємо на випередження. Кожен підрозділ знає свою роль, кожен регіон - у фокусі уваги. Відпрацюємо всі етапи реагування: від першої доповіді про обстріл до ліквідації наслідків та оцінки рівня захисту об’єктів.Тренування практичні та максимально наближені до реальних умов: виїзд підрозділів на обʼєкти, постійний відеозв’язок, координація між ситуаційними центрами та штабами на місцях, оперативні розрахунки сил і прогнозування наслідків.Разом, у постійній координації, ми докладаємо всіх зусиль, щоби восени й узимку населення було зі світлом, газом і теплом.Працюємо єдиною командою, щоб захистити енергетику і людей.
Замість надсилання паперів - усього кілька кроків онлайн МВС цифровізувало процес отримання витягів з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставинВідсьогодні для отримання витягу не потрібно надсилати запит поштою чи на електронну адресу. Тепер це можна зробити за кілька хвилин онлайн:🔹Авторизуйтеся у Єдиному вікні для громадян🔹Оберіть відповідну послугу🔹Вкажіть інформацію про себе та про зниклу людину🔹Підпишіть запит електронним підписом Подати запит можна в будь-який час доби. Сервіс автоматично зберігає вашу чернетку, яку до моменту підписання можна коригувати. Також ви можете контролювати стан виконання запиту, а після отримання документа - завантажити його будь-коли. Цифровізація цієї послуги дозволить не чекати тижнями, а отримати результат за кілька днів. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб рідні та близькі зниклих безвісти не втрачали час на паперову тяганину і чітко знали, що робити, хто за це відповідальний та яку допомогу можна отримати. Для цього з минулого місяця працює Єдина інформаційна платформа з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. З інформацією на ній вже ознайомились більше 15 000 відвідувачів.
Якщо через війну ви втратили водійське посвідчення або свідоцтво про реєстрацію транспорту, відтепер нові документи отримаєте безкоштовно.Сьогодні Уряд підтримав ініціативу МВС: постраждалі від збройної агресії росії звільняються від сплати за виготовлення водійського посвідчення та реєстраційного документа на транспорт. Платити за пластикові бланки також не потрібно.Як це працюватиме на практиці:- Людина, яка постраждала внаслідок обстрілу, отримує від слідчого документ про те, що вона має статус потерпілої особи- З цим документом звертається до будь-якого сервісного центру МВС (стаціонарного чи мобільного, який працює на місці ліквідації)- Адміністратор швидко опрацьовує звернення і без жодної оплати видає нові документи.Це ще один крок до того, щоб допомога від держави була доступною та без зайвої бюрократії. Дякую Уряду за підтримку цієї важливої ініціативи. На місцях ліквідації часто спілкуюся з людьми, які постраждали від ворожих атак. І, зрозуміло, що завжди ставлять просте і болюче запитання: «Де шукати допомоги, коли залишився без нічого?». Ми маємо дати на нього чітку відповідь: допомога поруч. Наступний крок - невідкладне безкоштовне відновлення ID-документів. Працюємо над вирішенням цієї задачі.
Логістика має працювати як механізм підтримки кожного бійця на передовій. Система, яка не витримує викликів війни, має бути зміненаПровів нараду з командуванням Національної гвардії. У фокусі уваги - системи закупівель, логістики та матеріально-технічного забезпечення.Заслухав доповідь командувача, бригадного генерала Олександра Півненка, щодо перспективної моделі оборонних закупівель. Маємо конкретний план з термінами, відповідальними особами й чітким контролем:🔹Створюється єдина комісія на рівні Головного управління НГУ, яка ухвалюватиме рішення про закупівлі. 🔹Працює нове управління контролю за службовою (бойовою) діяльністю - воно перевірятиме кожен документ, постачальника, підрядника і, головне, – кожну посадову особу.🔹Скорочуємо майже 200 тилових посад - ресурси мають працювати на передову, а не на зайву бюрократію.🔹Призначення лише за наявності бойового досвіду. Лише після перевірок. У тому числі – поліграфа. Без цього - жодного підпису.Ефективна та прозора система забезпечення бойових підрозділів - це чітке доручення Президента. І це - питання довіри до всієї системи.Водночас перевіряємо всі раніше укладені контракти. Працює аудит та внутрішня безпека.Наша мета - прозора, ефективна, підконтрольна система постачання, ефективний результат якої відчувають наші бойові підрозділи на передовій.
Вони не рахуються ні з особистим часом, ні з будь-якими труднощами. Роблять дива тоді, коли це здається вже неможливим: сьогодні в Україні відзначають День медичного працівника.У цей день Президент України Володимир Зеленський відвідав один із медичних центрів системи МВС, який нещодавно розпочав роботу. Уже зараз тут наші військовослужбовці отримують кваліфіковану допомогу. А під час візиту були також продемонстровані можливості мобільного шпиталю - саме той формат, який рятує життя в гарячих точках.Дякую Президенту за підтримку медичної системи МВС і за визнання тих, хто щодня бореться за життя. Державні нагороди й почесні звання сьогодні отримали:🔹 Іван Яворський – начальник Головного медичного клінічного центру МВС;🔹Ірина Полуян – начальник Територіального медичного об’єднання МВС у Сумській області;🔹Андрій Савчук – начальник Харківського військово-медичного клінічного центру ДПСУ;🔹Марина Каменна – старша медична сестра військової частини НГУ;🔹Олена Любавіна – фельдшер аварійно-рятувального загону ДСНС.Щиро вітаю всіх медичних працівників: лікарів, фельдшерів, бойових медиків, медсестер і медбратів. Ви - надія наших захисників та захисниць. Ваша стійкість і професіоналізм рятують не лише життя - ви відновлюєте віру в людяність.Зі святом, наші герої в білих халатах!
Там, де гартуються нові перемоги і професійне військоСьогодні Президент України - Верховний Головнокомандувач ЗСУ Володимир Зеленський відвідав навчально-тренувальні локації підготовки бійців Національної гвардії України.Командувач НГУ представив Главі держави сучасне оснащення та навчальні симулятори, на яких гвардійці опановують тактичні навички й відпрацьовують дії в умовах, максимально наближених до бойових.Тренування, злагодження - це основа, адже, як зауважив Президент: «Ефективна підготовка наших воїнів – це сила нашої армії та безпека держави»
Також разом з Президентом поспілкувалися з нашими героями, які відновлюються після важких поранень в одному з медичних реабілітаційних центрів МВС. Тут є простори для ерготерапії, зали психофізіологічного розвантаження, каністерапія. Це про комплексну підтримку тих, хто втратив зір, переніс ампутацію чи пережив полон.Щиро дякую Президенту України за постійну увагу до наших захисників і до системної роботи, яку проводить МВС. Це важлива мотивація для кожного, хто на передовій і в тилу.Ми продовжуємо працювати, щоб наші бійці мали все необхідне - на полі бою та після повернення.Захист і підтримка героїв - наша відповідальність 🔍
Київ. Вночі місто знову втратило своїх мешканців внаслідок російських ударів У 8 районах столиці постраждала житлова, медична, освітня, торгівельна, транспортна інфраструктура. У Подільському районі загинули дві жінки:– 68-річна мешканка столиці– 22-річна капрал поліції, співробітниця поліції метрополітену. Мої співчуття родинам, близьким та колегам загиблих. Більше десятка людей поранені. І, на жаль, кількість жертв зростатиме. Люди продовжують звертатися за медичною допомогою. Триває поквартирний обхід постраждалих будинків - поліція перевіряє, чи не залишився хтось без допомоги. На місцях ударів одразу розгорнули оперативні штаби.У розборі завалів і ліквідації наслідків обстрілів задіяно близько 400 рятувальників і 90 одиниць пожежно-рятувальної, інженерної та роботизованої техніки ДСНС. Працюють групи верхолазів та піротехніків. Поліцейські забезпечують охорону периметрів, документують наслідки воєнного злочину рф, допомагають евакуйовувати людей.Також обмежено рух транспорту на таких вулицях:🔹 Волноваська (від бульв. Вацлава Гавела)🔹 Козелецька (від вул. Миколи Василенка)🔹 Січових Стрільців (від вул. Студентської до вул. Миколи Пимоненка)🔹 Юрія Іллєнка (від вул. Дегтярівської до вул. Довнар-Запольського)🔹 Олекси Тихого (від пров. Чугуївського до вул. Грушецької)Враховуйте це під час планування маршруту.Дякую всім, хто рятує життя, допомагає людям, розбирає завали, евакуйовує мешканців.Рятувальники. Поліцейські. Медики. Комунальники. Волонтери.Це була ще одна ніч, коли ваша сила тримала столицю.Працюємо там, де важко. І завжди - разом.
Донеччина - регіон, який щодня під ударами.росія тут б’є з усього, що має. Цілить по житлових будинках, вбиває мирних людей. В одній з нещодавніх трагедій - влучання в багатоповерхівку. Загинуло 6 людей, ще 4 поранені. Пошуково-рятувальна операція тривала три доби. Але навіть в умовах постійної загрози триває служба, робота і захист людей.Провів декілька нарад на Донеччині за участі голови ОВА Вадима Філашкіна:▫️З командуванням Нацгвардії, керівництвом напрямку логістики МВС та поліції. Представили оновлену команду, яка відповідатиме за матеріально-технічне забезпечення бойових підрозділів Національної гвардії. Абсолютна більшість з них - військові безпосередньо з бригад. Вони знають, що потрібно побратимам на фронті та розуміють ціну несвоєчасних рішень. ◽️З командуванням 1-го корпусу НГУ «Азов», командирами бригад «Червона калина», «Азов», 18-та Слов’янська, «Буревій», «Рубіж», «Кара-Даг», бойових підрозділів Національної поліції. Обговорили ситуацію на фронті та першочергові потреби.◽️З представниками всіх служб системи МВС: поліції, ДСНС, прикордонників, міграційної служби, сервісних центрів. Говорили про безпеку людей, евакуацію та надання сервісних послуг.В області працюють 13 евакуаційних груп. 5 із них - «Білий янгол». Евакуація розбита на 24 етапи. 21-ий вже завершено.Продовжуємо надання сервісних послуг. Всі працюють в укриттях. Попит є. Наприклад, у Міграційній службі на Донеччині цьогоріч оформили понад 13 тисяч документів: ID-картки та закордонні паспорти.Також відзначили нагородами нацгвардійців та поліцейських, які щодня ризикують життям заради безпеки Донеччини. Там, де біда - наші служби поруч. Кожна загроза не залишається без відповіді: реагуємо, підсилюємо, діємо.