Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈
Додано 12 лис 2021

Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈

@Kiliya_ua
Кількість підписників: 4 633
Фото: 31,700
Відео: 5,940
Посилання: 4,220
Опис:
▫️Запропонувати новину: @KiliyaUaBot ▫️Новини Кілії, Одеси та усієї України в нашому телеграм каналі. Також присутні анонси подій та оголошення 🇺🇦 Теги: Килия юа | Kiliya ua | UA Кілія | Новости Килия Upd: Підтримуємо ЛГБТ назло усім гомофобам 💅
Джерело

Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈 | Знакова подія для Одещини - Італія виділить 30 млн євро на будівництво...

Логотип телеграм спільноти - Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈 Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈 @Kiliya_ua
615 Охват/переглядів 2025-12-06 09:53 Повідомлення №42524
Знакова подія для Одещини - Італія виділить 30 млн євро на будівництво в регіоні сучасного дитячого медичного центру У столиці відбулася надзвичайно важлива подія - підписання угоди, яка передбачає надання безвідсоткового кредиту від уряду Італії у розмірі 30 мільйонів євро на будівництво нового сучасного медичного корпусу Одеської обласної дитячої лікарні.Документ підписали: від України - Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба, від Італії - Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Карло Формоза.Після завершення робіт 260 дітей нашого регіону зможуть одночасно отримувати стаціонарну допомогу. Новий корпус також включатиме 8 високотехнологічних операційних і матиме повністю оновлену інфраструктуру європейського зразка. Це велика перемога для Одещини і результат багатомісячної командної роботи Урядів та посольств наших країн, Італійської агенції з питань співробітництва в галузі розвитку, Одеської ОВА, керівництва лікарні, проектувальників. Італія послідовно підтримує Україну в усіх сферах. Сьогодні ця підтримка отримує нове, дуже важливе продовження.Щиро дякуємо італійським партнерам за довіру, підтримку та справжню солідарність. Разом будуємо майбутнє, у якому українські діти отримуватимуть лікування на найвищому рівні.Повідомив голова ОДА Олег Кіпер ПсЧудова новина для Одеської області, хочеться дописати знизу, великими літерами ТІЛЬКИ НЕ КРАДІТЬ! І тоді стане коштів на будівництво, і тоді не буде вчергове соромно за тих хто при владі.