Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈
Додано 12 лис 2021

Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈

@Kiliya_ua
Кількість підписників: 4 633
Фото: 31,700
Відео: 5,940
Посилання: 4,220
Опис:
▫️Запропонувати новину: @KiliyaUaBot ▫️Новини Кілії, Одеси та усієї України в нашому телеграм каналі. Також присутні анонси подій та оголошення 🇺🇦 Теги: Килия юа | Kiliya ua | UA Кілія | Новости Килия Upd: Підтримуємо ЛГБТ назло усім гомофобам 💅
Джерело

Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈 | Українська лайка — то не просто емоція. То мистецтво!У нашій мові лайк...

Логотип телеграм спільноти - Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈 Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈 @Kiliya_ua
536 Охват/переглядів 2025-05-01 07:18 Повідомлення №37414
Українська лайка — то не просто емоція. То мистецтво!У нашій мові лайка — це не обов’язково грубо. Це може бути: • колоритно: «Та щоб тебе лисий качур на току ганяв!» • дотепно: «Щоб тебе муза мучила — і не відпускала!» • філософськи: «Шоб ти жив на одну зарплату — але не свою!»Бо українець навіть у злості — поет.Мова — дзеркало душі. Навіть тоді, коли душа хоче сказати: «Та шоб тобі…»Українці вміють виражати обурення так, що це звучить як фольклор, афоризм або сатиричне оповідання.Іноді одна фраза на зразок «Та бодай тобі ґудзики повідривалися!» — красномовніша за три поверхи матюків.Українець не лається — він виражається:поетично, образно, часом химерно, але завжди з відтінком народної мудрості.Хтось скаже:– “Ти д…!”А українець —– “Щоб тебе лисий чорт у вишиванці попід ручки водив!”І це звучить так, що хочеться записати — не забути.І коли ми злі, ми не кричимо в порожнечу.Ми створюємо вислів, який і на весіллі згадають, і в тіктоці підхоплять.У нас:– Не «мат» — а «Та бодай тобі сон утік, а ніч лишилася!»– Не агресія — а «Щоб тебе поцілувала жаба на щастя, та трохи з зубами!»– Не приниження — а «Щоб тобі щастило, як тому півню — що кричав, а зранку в борщ потрапив!»Це і є український стиль:емоція — без бруду,гостре слово — без сміття,злість — зі смаком!Бо мова — це дзеркало душі.А в українців душа — ще й з почуттям гумору. Джерело "Моя мова" ❤️