Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Дранчук - Хотинський міський голова
Додано 14 лип 2024

Андрій Дранчук - Хотинський міський голова

@KhotynCity
Кількість підписників: 647
Фото: 10,500
Відео: 178
Посилання: 430
Опис:
Телеграм канал Хотинського міського голови створено для оперативного інформування мешканців Хотинської громади. Без паніки! До перемоги! Україна понад усе!
Джерело

Андрій Дранчук - Хотинський міський голова | Коротка інформація станом на 09:40, сьогодні 3 квітня, для жителів Хот...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Дранчук - Хотинський міський голова Андрій Дранчук - Хотинський міський голова @KhotynCity
805 Охват/переглядів 2026-04-03 06:42 Повідомлення №10565
📢Коротка інформація станом на 09:40, сьогодні 3 квітня, для жителів Хотинської громади📍 Ключове:⚡️ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ Ситуація залишається складною, напруга в мережі нестабільна. Частина Хотина з вечора 2 квітня залишається без світла. Причина – ремонтні роботи, заміна обладнання. Спеціалісти нашого РЕМ працювали і продовжують працювати над відновленням електропостачання (очікуємо – протягом години місто буде заживлено).⚠️Коли є світло – споживаємо вкрай ощадливо, не перевантажуємо мережу! Нагадуємо, що для повної ліквідації наслідків ворожого удару потрібно 10-14 днів.💧 ВОДОПОСТАЧАННЯУже 3-й день закачуємо воду з 1-го на 2-ий підйом у резервувари в автономному режимі – до допомогою наших генераторів. Міська рада надає пальне для роботи генераторів.Наші спеціалісти КП "Хотинтепломережа" роблять все можливе, щоб подати воду споживачам, однак є технічні труднощі. ⚡️Паралельно проводилися роботи із встановлення нових трансформаторів для станцій з 1-го і 2-го підйому водоканалу. 🤝Велика подяка спеціалістам і керівництву Хотинського РЕМ та підприємцю Шевчуку, який надав техніку (підйомний кран).Очікуємо, що найближчим часом відновимо заживлення насосів водоканалу від електромережі, це дозволить забезпечити стабільне водопостачання – орієнтовно сьогодні ввечері.Зберігаймо спокій. Тримаємося. І не забуваймо причину цієї ситуації. ❗️Це наслідок цілеспрямованих ворожих атак росії по нашій критичній інфраструктурі.🤝Дякуємо нашим енергетикам, комунальним службам, усім залученим, хто працює без зупинки для життєдіяльності міста.