Джерело
Андрій Дранчук - Хотинський міський голова | Учора взяв участь у важливому, підсумковому за 2024 рік Конгресі місце...
152 Охват/переглядів
2024-12-18 14:02
Повідомлення №7483
✅Учора взяв участь у важливому, підсумковому за 2024 рік Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України🇺🇦📍Ключові моменти, які озвучив Президент Володимир Зеленський на конгресі: стійкість громад і партнерство, 🤝подолання викликів війни, європейська інтеграція, основні завдання на наступний рік.✅ Також мав ще одну зустріч з Міністром охорони здоров'я Віктором Ляшко, обговорили реалізацію важливих проєктів: 👉реконструкцію лікувально-діагностичного корпусу Хотинської багатопрофільної лікарні, 👉 розробку проєкту ремонту одного з корпусів для створення якісних умов і належного розміщення пункту екстреної медичної допомоги у Хотині.☝️ На конгресі важливу ініціативу “Пліч-о-пліч” презентував Олексій Кулеба, Віцепремʼєр-міністр з відновлення України. Ініціатива полягає у тому, щоб тилові громади-партнери підтримували прифронтові громади-форпости. 🏰З нашої області до проєкту “Пліч-о-пліч” долучені дві громади, зокрема Хотинська ТГ.Деталі 👇 https://www.facebook.com/share/1FFycwUbE3/