Джерело
Ходорівська Січ. Вільні люди. | Згідно допису в фейсбук від мешканки села Васючин Ганни Грицко - в Ход...
2 120 Охват/переглядів
2026-06-21 16:33
Повідомлення №21455
Згідно допису в фейсбук від мешканки села Васючин Ганни Грицко - в Ходорові на залізничному вокзалі побили її сина Дмитра Грицка і забрали його особисті речі. Покликання на допис в коментарях.Що нам вдалося довідатися👇🔸в Дмитра 1-а група інвалідності🔸Дмитро часто одягає військову форму. Припускаємо, що він живе в своєму вимірі, тому тут засуджувати людину про форму не правильно🔸Чоловік носив бейджик, де зазначено хто він, його стан і адреса. Бейджик після побиття також забрали🔸 інцидент трапився біля залізничного вокзалу, після чого побитий Дмитро доповз до якогось будинку, де його побачила якась жінка і викликала швидку допомогу, яка доставила Дмитра в Стрийську лікарню🔸з лікарні повідомили маму про подію. 🔸за останньою інформацією зараз Дмитро перебуває вдома, почувається погано. 🔸був дзвінок з Поліції до мами. Враховуючи, що жінка старша і розгубилася, все таки стрес, відсутність коштів- можливо заяви в Поліцію не написано.Тепер про допис, який розкрив купу проблем і набув великого розголосу та покриття аудиторії 👇🔹людям, які не мають ресурсів, практично не можливо себе правомірно захистити і щось довести🔹розуміємо, що можливо немає офіційних звернень, але в таких випадках має бути публічна офіційна реакція правоохоронних органів і органів влади, інакше така ситуація буде затягувати в хаос, який нам ой як не потрібен.🔹ми проаналізували допис, вірніше коментарі- там жах. Звісно, неймовірний хейт і збурення емоцій. Це вдало використовують корисні ідіоти і свідомі провокатори, в коментарях багато тролів і закритих профілів, є навіть любителі московського патріархату🔹в коментарях вкиди- Дмитро працює в ТЦК, в Ходорові працює банда з переселенців, які приїхали чинити безлад, поки наші хлопці воюють, поліція бездіяльна, побили людину в формі, військові погані, чого Дмитро дискредитує форму ЗСУ, ТЦК нелюди...і пішло поїхалоВ допису 6 тис реакцій і 2 тис перепостів і це він тільки набирає розгону.Це наглядний приклад, коли ситуацію використовують для іншої мети, замість допомогти людині. І будуть використовувати поки офіційні органи мовчатимуть .Ми спробуємо допомогти.Повідомимо.Ходорівська Січ 💙 💛Щойно довідалися, що представники поліції перебувають вдома в Дмитра.