Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ходорівська Січ. Вільні люди.
Додано 06 гру 2025

Ходорівська Січ. Вільні люди.

@Khodorivska_Sich
Кількість підписників: 7 019
Фото: 8,200
Відео: 2,160
Посилання: 1,090
Опис:
Новини, фото, відео та іншу інформацію для публікації - надсилайте за допомогою нашого чат-бота https://t.me/H_Sich_bot Рекламу розміщуємо безкоштовно! Наш Ютуб-канал https://youtube.com/@Sich_Khodoriv
Джерело

Ходорівська Січ. Вільні люди. | Чому так ❓На думці деякі недавні голосування в Ходорівській міській ра...

Логотип телеграм спільноти - Ходорівська Січ. Вільні люди. Ходорівська Січ. Вільні люди. @Khodorivska_Sich
2 410 Охват/переглядів 2026-05-12 10:03 Повідомлення №20622
Чому так На думці деякі недавні голосування в Ходорівській міській раді 👇🔸 через одне речення в коментарях в соцмережі за ініціативою міського голови О.Коцовського депутати голосують за відставку з виконкому сержанта ЗСУ Володимира Гавриша.🔸 двічі депутати не дають скласти мандат опозиційним депутатам за їх власним бажанням. Знову ж таки все відбувається, як і в попередньому випадку, за вказівкою згори. В записах трансляцій прекрасно видно  злагодженість під час голосування, тут до ворожки не ходи.Так, частина з депутатів в даних випадках голосували згідно своїх переконань, але більшість з них всупереч своїй волі.Чому так Тому що була вказівка згори .Тому що бояться, бо їх робота залежить від настрою і рішення однієї людини.Тому що безвольні.Тому що безхарактерні.🫵 Але ж, незважаючи на війну, Україна не Північна Корея, не Білорусія, не росія.Але ж ми живемо в західноукраїнській громаді, яка позиціонує себе як демократичну і патріотичну То чому так Доречі ☝️Сьогодні Олег Коцовський святкує своє День народження. Пану меру 77 років.Щиро бажаємо многая літа на заслуженому відпочинку і забирайте з собою залишки свого тоталітаризму...Ходорівська Січ 💙💛