Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ХЕРСОН-ЖИТТЯ-ПІСЛЯ-ОКУПАЦІЇ
Додано 14 лип 2024

ХЕРСОН-ЖИТТЯ-ПІСЛЯ-ОКУПАЦІЇ

@Khersonlife_after_the_occupation
Кількість підписників: 1 047
Фото: 71,900
Відео: 25,400
Посилання: 62,900
Опис:
ЦЕЙ КАНАЛ ТІЛЬКИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ = ТА ДЛЯ ТИХ ХТО ПО - СПРАВЖНЬОМУ ЛЮБИТЬ УКРАЇНУ. @Khersonlife_after_the_occupation
Джерело

ХЕРСОН-ЖИТТЯ-ПІСЛЯ-ОКУПАЦІЇ | Khersonlife_after_the_occupationВійна дуже дорого коштує. Росія зараз ...

Логотип телеграм спільноти - ХЕРСОН-ЖИТТЯ-ПІСЛЯ-ОКУПАЦІЇ ХЕРСОН-ЖИТТЯ-ПІСЛЯ-ОКУПАЦІЇ @Khersonlife_after_the_occupation
175 Охват/переглядів 2025-12-11 10:38 Повідомлення №127008
@Khersonlife_after_the_occupationВійна дуже дорого коштує. Росія зараз витрачає на війну шалені гроші. Настільки шалені, що це просто неможливо було уявити навіть в фантазіях. Які ніяким чином не зможе повернути в найближчі роки або навіть десятиріччя. Те що Росія спалила в топці війни за ці роки, в найближчій перспективі неможливо відновити чисто економікою силами самої Росії. І ніякі союзники типу Китаю не будуть це робити. То з якого дива, Путін буде зупинятись без отримання якоїсь вигоди? Ну от хоч одну причину назвіть? Те що вони прорахувалися в 22, то вже історія, яку їм за будь яку ціну треба виправити. Те що він не знає як вийти з війни? Та ладно. Повний переход економіки на військові рейки, та бюджет 2026 тільки про це і кажуть. Путіну потрібен трофей. Такий щоб перекрити весь негатив. А негатив є. І збільшується. Хоча це не зменшує ніяким чином спроможність росіян терпіти "батоги баріна", та затягувати паски ще тугіше. І розвалена вщент Донецька та Луганська області які також потребують колосальних коштів це не той переможний трофей що закриє всі питання. Навіть якщо влада пристане на пропозиції Трампа.Зупинити Путіна може тільки повний колапс економіки, яка ляже під тиском санкцій та блокади. Але поки цього не станеться, він буде намагатись перемогти. Росіяни не збираються зупинятись. Їм це тупо не вигідно. У них зараз або повна поразка або перемога з (повна окупація та пограбування України і вірогідне вторгнення в Європу) обкладанням даниною Європи. Не треба ілюзій. Росія затягує час і намагається позбутись санкцій, та зменшити якимось чином підтримку України від партнерів. Росія зараз має проблеми в економіці найбільші за весь час. І кожного тижня вони поглиблюються. А нам треба протриматись на один день довше них. А це можна тільки якщо реально дивитись на речі. Заколисування "два три тижні", та "дуже скоро війна закінчиться", вже зіграли з нами поганий жарт.https://t.me/dKirDlJYbtYyYTM6ПІДПИШИСЬ👆НА УКРАЇНСЬКУ ГРУПУ ТА ПОШИРЮЙ УКРАЇНСЬКЕ 🇺🇦