Джерело
kharkiv_1562 | Робітники КП «Харківські теплові мережі» напрацювали найбільше годин с...
4 300 Охват/переглядів
2023-07-18 15:01
Повідомлення №20108
Робітники КП «Харківські теплові мережі» напрацювали найбільше годин серед усіх українських міст на аварійних машинах, які були надані Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).Як розповіли на підприємстві, про це повідомили інструктори, які приїхали навчити харківських теплоенергетиків користуватися новим обладнанням. За словами інструктора Віктора Ганжі, у Полтаві машини взагалі не працювали, а в Одесі час їх роботи склав лише 48 годин.💬«Наші бригади напрацювали 125 мотогодин. Лише місяць тому дві аварійки прибули до Харкова, і робітники централізованої служби ремонтів відразу освоїли їх самотужки», - зазначили в ХТМ.За словами начальника управління ремонтів Рагуфа Мамедова, машини особливо корисні при заміні магістральних мереж. Кожна з них оснащена пневматичним обладнанням, гідромолотом і болгаркою, якими можна користуватися навіть під водою. Сучасне обладнання заощаджує кошти підприємства, час на виконання робіт та безпечне у використанні для слюсарів та зварювальників.Джерело