Джерело
ХАРЧУК Дмитро | Найбільший в історії сучасного світу геноцид.Багатьом країнам невигідн...
215 Охват/переглядів
2024-11-30 22:05
Повідомлення №847
Найбільший в історії сучасного світу геноцид.Багатьом країнам невигідно визнавати масштаб і факт Голодомору.Бо доведеться нести історичну відповідальність і за події сьогодення.Але чхати. Соплі, співчуття, розмови. Євроінтеграції, полюції та дешеві декламації. «Їбать і різать» - коли степами Кубані з такими прапорами будуть шастати втомлені десантники на «Страйкерах». Отоді Голодомор ніколи не повториться.В цей день не нагадуватиму довго про закатованих дітей та жінок.Краще розкажу про наш «список Січі».…Десь в 2013-му році на вшанування героїв Крут в Києві - мирний, плакальний захід - зробили наліт тридцять бойовиків комуністично-антифашистської структури. Десь 28 якщо бути точним. В пресу потрапило кілька фото, де майже всі бойовики у масках. Але. Куртки, шапки, рюкзаки, рукавиці, взуття.За рік ми ідентифікували переловили, розтоптали чоловік 13. Багато років опісля їхній ватажок Голишкін загинув в 2022 в російській армії. Ще один здох в 2015 в ДНР.Якби розбудили серед ночі і сказали виглянь у вікно - я навіть зі своїм поганим зором - опізнав по берцах, джинсах або специфічній куртці і шапці - когось з тих тридцяти молодих комуняк. Це не прикол. Якось їхали опівночі на Лукʼянівці з паном Вієм (комбат нині в 67) та Кузею (ГУР МО зараз). Котили ВАЗом 2104. Я сидів на задньому сидінні тісної тачанки. Ми травили байок і я при тьмяному світлі ліхтаря за 100 м перед нами опізнав на вулиці одного з комуняк по куртці і мартінсах. - Нас сьогодні сюди не запрошено не чекали нас тут…Гуп-гуп-гуп.Що ви знаєте про секс, якщо не стрибали по голові комуніста, чий вереск солодко танув вулицями вечірнього Києва, зігріваючи мокрий асфальт червоною кровʼю.…Ми бʼєм, ворог бʼє. Фронт палає. Але коли ти думаєш як тяжко. То посміхнись.Тисячі. Мільйони. Дітей. Жінок. Селян. Інтелігенції. Українців. З червоного туману минулого століття. Звертаються до тебе.- Допомагай солдатам.- Ріж, бий, мордуй ката.- За все, б…ді, прийшла розплата. Начштаба каже «додай, банку батальйона, комбат!!» - https://send.monobank.ua/jar/6paje9Ast6