Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Несемось!
Додано 01 сер 2021

Несемось!

@Katimsya
Кількість підписників: 28 058
Фото: 6,960
Відео: 3,550
Посилання: 10,600
Опис:
Клуб громадянського суспільства. Спецслужби та політика Контакт: @PetrShu Підтримати канал PayPal [email protected] Приват https://www.privat24.ua/send/1wrtn Моно https://send.monobank.ua/jar/8xRWXHtimZ

👥 Кількість підписників

28 058
Середній/День:: -46
Середній/Тиждень:: -140
Середній/Місяць:: +27

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 704
Середній/День:: 3,430
Середній/Тиждень:: 3,299
ERR: 13.2%

📊 Кількість повідомлень на день

4.3
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 3.1
Середнє за день: 4.3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-02-26
Офіційно не підтверджена 2024-02-25
Офіційно підтверджена 2024-02-24
Офіційно не підтверджена 2024-02-18
Офіційно підтверджена 2023-10-29
Офіційно не підтверджена 2023-10-25
Офіційно підтверджена 2023-10-07
Офіційно не підтверджена 2023-10-05
Офіційно підтверджена 2023-10-02
Офіційно не підтверджена 2023-09-30
Офіційно підтверджена 2023-09-07
Офіційно не підтверджена 2023-09-05
Офіційно підтверджена 2023-08-14
Офіційно не підтверджена 2023-08-13
Офіційно підтверджена 2023-03-28
Офіційно не підтверджена 2023-03-27
Офіційно підтверджена 2023-01-05
Офіційно не підтверджена 2023-01-04
Офіційно підтверджена 2022-12-27
Офіційно не підтверджена 2022-12-23
Офіційно підтверджена 2022-08-10
Офіційно не підтверджена 2022-08-06
Офіційно підтверджена 2022-07-15
Офіційно не підтверджена 2022-06-30
Офіційно підтверджена 2022-06-29
Офіційно не підтверджена 2022-06-21
Офіційно підтверджена 2022-06-10
Офіційно не підтверджена 2022-06-07
Офіційно підтверджена 2022-05-31
Офіційно не підтверджена 2022-05-30

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,700 25-04-14 21:25
Я завжди лишаю більше, ніж просять. На 100, 200, 500 грн - в залежності від ситуації. Ніколи не торгуюсь, якщо якість висока. Бо про що торг? Про те, що якість для мене недостатня. А найчастіше - про знецінення роботи іншого індивіда, не більше.Нещодавно на нашій базі проводився перший івент сезону: тренінг з грошової грамотності, кошти з нього на ремонт фронтових авто. Перший тест був з грошима. Відомий тест у психотерапевтичній тусовці. Спочатку нас попросили підготувати банкноти - хто скільки хоче, але бажано дрібними. Потім попросили визначити будь-яку суму і покласти її в центр кімнати. І, коли всі це зробили, сіли на свої місця, нас попросили знову взяти гроші з центру кімнати.Не буду розповідати результати. Глобально: в кінці тестів хтось зробив х2, а хтось опинився ні з чим (порівняно з початком). Бо хтось брав своє, хтось - чуже, хтось брав чужого більше, хтось якісніше себе презентував і залучав більше.Для мене цікавим відкриттям стало, що я психологічно більше налаштований інвестувати в стосунки та ідеї. Більше, ніж в накопичення заради невідомого. Легко сприймаю невдачі. Легко віддаю гроші. І в цьому бачу цікавість життя: підтримувати інших. А мені самому потрібні ті, хто підтримає мене самого. Такий ось гамбіт.За одну добу - коли я написав про важкий день - ми зібрали більше 400 000 гривень. За день. І без посилань. Всі і все самі знайшли. Самі поперли - мовчки. Тепер більша половина збору закрита. Залишилось зібрати 400 000 і весь наступний місяць ми будемо роздавати ваші гроші військовим. Ремонтувати, ремонтувати, ремонтувати - поки є сили, поки є можливість, поки є життя.Мені дуже подобається, що мене оточують саме такі люди, як ви. Дякую вам. Дякую безмежно.
👁 4,400 25-04-01 10:09
СММник, йди до нас у ватагу. Ми вже зробили добра на $1 000 000. З тобою зробимо ще більше 🫂ВАКАНСІЯ в NESEMOS, Київ📲 SMM-спеціалістВмієте розкрутити контент зі словами "збір", "армія", "фронт", "війна" і завуалювати найгірші побажання ворогу так, щоб сторінку не заблокували – ми шукаємо людину з вашим талантом!💡 Про насNESEMOS – група проєктів, що системно підтримує фронт і ветеранів. Ми ремонтуємо та передаємо авто для ЗСУ, допомагаємо ветеранам опановувати нові професії, переобладнуємо транспорт для людей з інвалідністю та розвиваємо соціальні бізнеси, щоб ця допомога не зупинялась. Уже передали 250+ машин, відремонтували 450+ коштом донаторів. Зростаємо, розширюємо можливості та шукаємо підсилення в команду. В NESEMOS ви щодня бачите реальні результати своєї роботи.📌 Чим ви будете займатися? 🔹 Вести наші соцмережі (Instagram, Facebook, TikTok, LinkedIn) 🔹 Створювати якісний контент: тексти, фото, відео, сторіз 🔹 Контролювати рекламні кампанії (можна працювати з аутсорс-таргетологами) 🔹 Відповідати на коментарі Що потрібно? Досвід у SMM (портфоліо обов’язкове) Вміння грамотно писати тексти Навичка оформлення й монтажу контенту Навички аналітики та розуміння реклами (Meta, Google Ads)🏆 Що пропонуємо? 💰 Ринкову ЗП 📍 Офіс на Арт-заводі Платформа (можна працювати частково віддалено) 📆 Гнучкий графік Дуже класна команда з простих, вмотивованих, адекватних людей, які не дають одне одному вигоріти:)📩 Хочете використовувати свої навички для допомоги військовим та ветеранам? Давайте знайомитись! Контакт в ТГ: @nesemoshopПошта: [email protected]На фото - локація, на якій робитимете контент:)
👁 6,200 25-01-27 20:26
👁️ Думки. Щодо USAID. І всього громадянського суспільства України.Марно доводити, що 16 млрд не йшли на "пропаганду ЛГБТ". За ці кошти будували школи, енергетику, боролись з корупцією, з якою ми самі не хотіли, бо нам так простіше. А ще підтримували ветеранський рух та переселенців, реабілітацію, адаптацію та реінтеграцію. ЦНАП, боже, реформа з реформ! Дякуючи USAID. І ще мільйон прикладів, починаючи з реформи громад, місцевого самоврядування.Через USAID йшло відшкодування заробітних плат українським вчителям, працівникам охорони здоров’я, держапарату. Все, щоб підтримати основу управління держави. Мільярди гуманітарної підтримки вразливим верствам населення.Але тепер "буде краще", настане рай, адже єдине, що заважало нам добре жити - це українці. І американські гроші. Тепер буде краще! Тепер у нас будуть тільки російські гроші - в суспільстві, в інформаційному просторі. Тепер ми переможемо.А насправді - всім суспільством зробимо великий крок назад. Не задумуючись. Не оцінюючи ефект. Не усвідомлюючи до кінця, що насправді відбулось. Чи будемо платити вчителям? Так, менше витратимо на зброю. Чи будемо відбудовувати школи та енергетику? Так, менше витратимо на зброю. І так далі.Адже так? Це сценарій перемоги?А ще ці погані грантожери, які робили лінії підтримки для людей, які хотіли відійти. Або створювали простір для ветеранів, де жодна сука ніколи не скаже "ми тєбя туда не посилалі". Можна й без них. Навіщо вони? Якось проживем!Скільки грошей ви донатите на організацію, яка підтримує ветеранів? Ніскільки? А на психологічні лінії підтримки? Ніскільки? А скільки з вас донатять ЦПК чи сотням подібних організацій, щоб вони не здались і не забили хуй на все це, щоб жити своє найкраще життя? Чи спалений будинок Віталія, розслідування Бігуса з постійним ризиком стати новим Гонгадзе - ви готові їх замінити собою? Підняти прапор? Організувати ГО та боротись? Ризикувати життям, майном? Ні? Не готові?Світ злий. Та гірше за злобу - байдужість. Ми так хочемо перемог, що готові за тріумф сприймати навіть падіння громадянського та державного секторів. Ура, ура. Під крики ідіотів ми залишаємось в пітьмі. І радіємо. Тєпєр будєм жіть.Дорогі грантожери. Я вас всіх обіймаю. Тримайтесь. Вам ніколи не було легко. Та саме ви змусили країну мінятись. Через свої проекти. Історії. Та кейси. Зла сіра маса завжди буде проти вас. Ви завжди будете в інформаційній меншості. Завжди!Але просто знайте. Вашу роботу цінують. Нехай тільки такі, як я. Але ваша робота потрібна. Тому зараз буду по черзі на все, що бачу, оформлювати підписки. Краще мій пасок затягнеться більше, ніж ви впадете. Бийтеся. Йдіть до аудиторії. Вас підтримають. Не всі, але ті, кому не байдуже. Прямо зараз запускайте з коліс пейволи. Прямо зараз запускайте донатні системи. Прямо зараз йдіть і бийтеся. Ви потрібні українцям.[магазин артефактів][канал інсайдів та історій]
👁 5,300 24-12-25 12:27
🪖 Ми могли б допомогти тисячам військових. Кожна військова частина потребує нашої підтримки. Питання в одному - кошти. Шомісяця ми маємо збирати мінімум один мільйон.Один мільйон - це 20-25 машин. Один мільйон - це 20-25 підрозділів, які знову на колесах.Один мільйон - це 250 солдатів, які отримають евакуацію, боєкомплект, виліт дронів.Ми це робимо щомісяця. Щомісяця рятуємо сотні життів.Звертаюсь до великого бізнесу. Допоможіть врятувати більше.Нам потрібно ремонтувати 400 машин щомісяця. Нам потрібно мати базу в кожному місті України.Нам потрібна щомісячна підтримка у великих обсягах.Відкрити одну повноцінну базу - це 5-6 млн грн.Нам потрібно 16 баз по всій країні. Щоб забезпечити ремонт 400 "важких" армійських машин на місяць. І прямо зараз 1 млн грн допоможе вдвічі збільшити наші наявні потужності.Якщо ви можете допомогти - напишіть мені. Давайте робити велику історію.І також звертаюсь до всіх. Ми з вами і є спротив. Ми і є ті, хто пише історію. Вставайте поруч, допомагайте нам.На фото - ще одна машина, яку ви повернули в бій.Підтримайте роботу нашої бази:👉 підтримати (банка)👉 артефакти війни (за донат)🏦 Приват5221191154930852🏦 Моно4441111063314755💰 PayPal[email protected]Всі види крипто-рахунків за запитом.
👁 5,600 24-12-18 11:29
СБУ перехопила розмови рашистів, які свідчать про великі втрати військових КНДР на КурщиніСили оборони України завдають серйозних втрат підрозділам рф та північної кореї на території Курської області. Лише протягом декількох днів в один із російських шпиталів під москвою привезли понад 200 поранених військовослужбовців КНДР. Про це свідчить нове перехоплення СБУ, в якому медсестра лікарні у московській області спілкується зі своїм чоловіком-окупантом, котрий воює проти України на Харківщині. «Вчера поезд был, примерно около 100 человек. Сегодня ещё 120 – это уже 200. А сколько их ещё там? Одному Богу известно», – скаржиться дружина загарбника. У наступній розмові рашистка розповідає, що палати в лікарнях рф віддають бойовикам КНДР, а поранених російських окупантів лікують у гірших умовах: «Они элитные что ли, эти корейцы? Освобождаем для них какие-то определённые палаты».Що ж, поки російських військових визнали «другим сортом» на їхній власній батьківщині, СБУ та всі Сили оборони України роблять та робитимуть усе можливе, щоб очистити від них нашу землю. Зазначимо, що слідчі СБУ уже відкрили кримінальне провадження за фактом участі військових КНДР у війні проти України. Досудове розслідування здійснюється за 437 статтею Кримінального кодексу України.Слава Україні!
👁 5,700 24-12-17 07:22
👁️ Таємні операції. Русскій Алєксандр Смірнов 10 років працював на ФБР. 10 років зливав необхідну інформацію. Завоював довіру. А за Байдена оголосив, що має компромат на сина президента. Довго тягнувся судовий процес. Республіканці схопили наживку й додали Смірнову впливовості, розкрутили. Зрештою виявилось, що ніякого компромату Смірнов не має, натомість багато років працював як подвійний агент російських спецслужб. На суді у всьому зізнався, щоб не сісти на довічне. Вийде за пару років.Так росіяни зайшли в американську велику політику: погрались республіканцями, погрались американськими виборами, та допомогли втопити Байдена.В Україні схожим чином росіяни діяли через агента ФСБ Деркача, який запускав брехню про українських політиків, щоб їх конкуренти використовували цю брехню. Бо це ж тимчасово вигідно.На фоні таких історій істеблішмент має об'єднуватись проти спільного ворога. Бо таких троянських коней може бути безліч. Але щось мені підказує, що висновків зроблено не буде.[магазин артефактів][канал інсайдів та історій]
👁 5,100 24-12-13 09:26
Черговий російський ракетний удар по Україні. Крилаті ракети, балістика. За попередніми звітами, було 93 ракети. Зокрема, була й щонайменше одна північнокорейська ракета. Вдалося збити 81 ракету, з них 11 крилатих ракет збито завдяки нашим F-16. Також росіяни задіяли в цій атаці майже 200 безпілотників. Один із найбільш масштабних ударів по нашій енергетиці.Це такий «мирний» план Путіна – знищити все. Це так він хоче «перемовин» – тероризуючи мільйони людей. І він не обмежений ані в далекобійності, ані в купівлі необхідних компонентів для виробництва ракет. Нафта дає Путіну достатньо грошей, щоб вірити в безкарність. Потрібна сильна реакція світу: на масований удар – масова реакція. Тільки так зупиняється терор. Якщо лідери бояться реагувати чи звикають до терору, Путін сприймає це як дозвіл продовжувати. Потрібні «петріоти», щоб збивати ці ракети й доводити, що терор не досягне мети. Потрібно посилювати санкції проти Росії за війну, щоб реально впливати на російське виробництво ракет. Балачки Путіна не зупиняють – потрібна сила, яка приведе до миру. Сила, яка не боятиметься своєї можливості зупиняти зло. Світ може зупинити це божевілля, і для цього перш за все треба зупинити божевілля в Москві, яке вже 20+ років віддає накази на терор. Сила потрібна. Україна вдячна всім, хто допомагає.
👁 5,300 24-12-12 15:23
👁️ Політика. Зі статті Time з Трампом про Україну та Росію.- Ви спілкувалися з Путіним після свого обрання? - Я не можу тобі сказати. Я не можу тобі сказати. Це просто недоречно. - Якщо Україна не погодиться на мирну угоду, ви скоротите їй військову, гуманітарну та розвідувальну допомогу?- Причина, чому я не люблю це розповідати, полягає в тому, що, як учасник переговорів, я сідаю і розмовляю з дуже блискучими молодими людьми. У порівнянні зі мною ви дуже молоді. Але коли я розмовляю з людьми, коли я починаю, я думаю, що маю дуже хороший план допомоги, але коли я починаю розкривати цей план, він втрачає сенс.- Чи візьметеся ви захищати український суверенітет від Росії? - Я хотів би побачити Україну - добре, готові? Ви повинні повернутися ще трохи назад. Цього б ніколи не було, якби я був президентом. Ніколи б не сталося.- Але це сталося. Тому питання, яке люди хочуть знати: чи кинете ви Україну? - Нещодавно я мав зустріч із групою людей з уряду, куди вони прийшли та поінформували мене, що кількість загиблих солдатів, які були вбиті за останній місяць, це цифри - воні приголомшливі, як росіян, так і українців, і цифри досить рівні. Знаєте, я знаю, що вони люблять казати, що ні, але вони досить рівні, кількість мертвих молодих солдатів, які лежать на полях повсюди, вражає. Це божевілля, що відбувається. Це божевілля. Я категорично не згоден із відправкою ракет на сотні миль у територію Росії. Чому ми це робимо? Ми лише посилюємо цю війну і погіршуємо її. Цього не можна було допускати. Зараз вони займаються не тільки ракетами, але й іншими видами зброї. І я вважаю, що це дуже велика помилка, дуже велика помилка. Але рівень, кількість людей, які вмирають, є великим, і я кажу про обидві сторони.- Питання, яке виникає у багатьох американців і багатьох людей в усьому світі: чи ви покинете Україну? - Я хочу досягти згоди, і єдиний спосіб досягти згоди — це не кидати. Ви розумієте, що це означає, правда?- Скажіть. - Ну, я щойно сказав. Якщо відмовишся, на мій погляд, не домовишся. І я не згоден з усім цим, що відбувається, тому що цього ніколи не повинно було статися. Путін ніколи б не вторгся в Україну, якби я був президентом, з багатьох причин. По-перше, вони підняли ціни на нафту. Коли вони підняли ціну на нафту, вони зробили це ситуацією отримання прибутку для нього, ціну на нафту слід було знизити. Якби це було зроблено, ви б не мали такої ситуації, це б не почалося лише з чистих економічних причин. Але коли ціна сягає 80, 85 і 90 доларів за барель. Я маю на увазі, що він заробив? Він заробив багато грошей. Я не кажу, що це добре, тому що він теж постраждав, але вони йдуть вперед. Знаєте, ця війна – це трагедія. Це смерті, яких набагато більше, ніж більшість гадає. Коли з’являться реальні цифри, ви побачите цифри, яким не повірите.[магазин артефактів][канал інсайдів та історій]
👁 14,700 24-12-11 14:13
👁️ Військові операції. На Курщині справжня м'ясорубка. В обороні ЗСУ щодня знищують сотні росіян та десятки одиниць техніки. Один з найрезультативніших напрямків Сил оборони.Курська операція - абсолютний успіх. Війна на території ворога. І обмеження в часі, що змушує ворога робити катастрофічні помилки, кидаючись в лобові наступи.Спочатку Путін вимагав перемогу до 1 вересня. Потім до 1 жовтня. Потім до 1 листопада. Потім до 1 грудня. І тепер вимагає хоча б до інавгурації Трампа 20 січня.Але вже зрозуміло, що і цей дедлайн виконати йому не вдасться.Для Путіна це не просто важливо. Курська операція - це символ його поразки. Закінчувати війну з таким символом - визнати, що на переговорах про припинення вогню доведеться торгуватись за Курщину.Це слабкість Путіна, яка повертає його в минуле, коли Росії доводилось вести переговори через свою слабкість на полі бою. Він намагається позбутись її. Будь-якою ціною. Тому кидає війська в лобові атаки. Тому принижується перед КНДР, випрошуючи солдатів.Це ідеальний шторм для Путіна. Адже Курська операція - це не просто поле битви. А символ вразливості та слабкості Кремля.Для нас же це ще одне поле битви. Неважливо, де ми будемо бити ворога - аби лише не довелось перетворювати на поле битви власні домівки, не довелось рити окопи у власних містах.Наразі Курщина - один з ключових напрямків, де росіяни гинуть масово і нерозумно. Для нас це перевага. Зменшувати чисельність ворога з позицій оборони. Там, де ворог робить найбільше помилок і вдається до традиційного русского "авось получітса".Тим часом ЗСУ міцно вгризлись в позиції та тримають оборону. Моя шана кожному бійцю. Ви всі герої. Кожен з вас. Справжні. Не кіношні. А справжні воїни. Низький уклін за ваш подвиг. [магазин артефактів][канал інсайдів та історій]
👁 5,000 24-12-04 13:01
🪖 Сьогодні отримав зарплату. Половина пішла на ремонт бойових машин. Коштовних покупок не роблю. Вільні гроші, якщо таке трапляється, вкладаю в ОВДП. Улюблені акції - річні, "Бахчисарай". Вкладаю в армію, вкладаю в державу. І руки, і гроші, і соцмережі. Все, що маю. Максимальні ставки. Абсолютно все поставлене на Україну.Я не питаю, скільки донатите ви. Але я пішов в ЗСУ, щоб туди не пішли ви. Щоб ви і ваші близькі були в безпеці. І мої близькі, друзі. І всі, кого я не знаю. Всі українці. Втім ми служимо разом. Разом ремонтуємо армійські машини. 20 машин щомісяця. Це наш внесок. І щомісяця ми маємо збирати на це 1 млн грн. Бо ми громадяни. І нам не байдуже.Я запрошую всіх бажаючих до нас на базу в Києві. Ви можете працювати руками. Ви можете все подивитись і проконтролювати. Жодних закритих дверей. Жодних таємниць.Запрошую. Приходьте. Дивіться. Ставайте поруч. Допомагайте. Самі купуйте деталі. Самі встановлюйте на машини, якщо вмієте. Обирайте, кому допомагати. Все можна!Не можна лише робити вигляд, що я один і це потрібно тільки мені. Ні, нас - мільйони. І ми приведемо нашу країну до перемоги разом. Разом! Підтримайте нашу роботу:👉 збір на машини (банка)👉 артефакти війни (за донат)🏦 Приват5221191154930852🏦 Моно4441111063314755💰 PayPal[email protected]Всі види крипто-рахунків за запитом.