Джерело
Несемось! | Сьогодні отримав зарплату. Половина пішла на ремонт бойових машин. Кош...
5 000 Охват/переглядів
2024-12-04 13:01
Повідомлення №9909
🪖 Сьогодні отримав зарплату. Половина пішла на ремонт бойових машин. Коштовних покупок не роблю. Вільні гроші, якщо таке трапляється, вкладаю в ОВДП. Улюблені акції - річні, "Бахчисарай". Вкладаю в армію, вкладаю в державу. І руки, і гроші, і соцмережі. Все, що маю. Максимальні ставки. Абсолютно все поставлене на Україну.Я не питаю, скільки донатите ви. Але я пішов в ЗСУ, щоб туди не пішли ви. Щоб ви і ваші близькі були в безпеці. І мої близькі, друзі. І всі, кого я не знаю. Всі українці. Втім ми служимо разом. Разом ремонтуємо армійські машини. 20 машин щомісяця. Це наш внесок. І щомісяця ми маємо збирати на це 1 млн грн. Бо ми громадяни. І нам не байдуже.Я запрошую всіх бажаючих до нас на базу в Києві. Ви можете працювати руками. Ви можете все подивитись і проконтролювати. Жодних закритих дверей. Жодних таємниць.Запрошую. Приходьте. Дивіться. Ставайте поруч. Допомагайте. Самі купуйте деталі. Самі встановлюйте на машини, якщо вмієте. Обирайте, кому допомагати. Все можна!Не можна лише робити вигляд, що я один і це потрібно тільки мені. Ні, нас - мільйони. І ми приведемо нашу країну до перемоги разом. Разом! ✊Підтримайте нашу роботу:👉 збір на машини (банка)👉 артефакти війни (за донат)🏦 Приват5221191154930852🏦 Моно4441111063314755💰 PayPal[email protected]Всі види крипто-рахунків за запитом.