Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Несемось!
Додано 01 сер 2021

Несемось!

@Katimsya
Кількість підписників: 28 058
Фото: 6,960
Відео: 3,550
Посилання: 10,600
Опис:
Клуб громадянського суспільства. Спецслужби та політика Контакт: @PetrShu Підтримати канал PayPal [email protected] Приват https://www.privat24.ua/send/1wrtn Моно https://send.monobank.ua/jar/8xRWXHtimZ
Джерело

Несемось! | 35 000+ вбитих і покалічених росіян за місяць. Ми знищуємо більше, ніж...

Логотип телеграм спільноти - Несемось! Несемось! @Katimsya
3 360 Охват/переглядів 2026-04-03 19:02 Повідомлення №16285
35 000+ вбитих і покалічених росіян за місяць. Ми знищуємо більше, ніж вони встигають мобілізувати.Але що смішно: вони досі вірять, що РФ може все, просто… не хоче!◾️ влаштувати свою "Павутину"? Прост вєрхушка нє хочєт◾️ знищити все керівництво України, як США в Ірані? Просто вєрхушка нє хочєт◾️ гелікоптерами вивезти Зеленського, як США зробили з Мадуро? Просто вєрхушка нє хочєтІ так далі.Марять в брєду.Порівнюють себе з величними.Але Росія - це свинарник, це не країна.Росія - це failed state, країна, що не відбулась.Найбільша в світі помилка з необмеженим природним ресурсом. Найбільша кількість всього в світі! Від золота до урану - є абсолютно все.Але Росія навіть не в топ-10 економік світу. Росія не вміє розпоряджатися ресурсами.Росія - це найбільша помилка нашого континенту.І навіть пілотований космос втратила. В той час як Україна бере участь в програмі Artemis. І ось люди знову летять до Місяця.А Путін продовжує відправляти русскіх в мʼясні штурми. І це дуже добре. Адже якби ворог був розумний - нам було б важче.Росію. Треба. Добивати.