Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Камон, Плей! | Трансфери УПЛ
Додано 14 лип 2024

Камон, Плей! | Трансфери УПЛ

@KamonPlay1
Кількість підписників: 2 772
Фото: 7,700
Відео: 556
Посилання: 1,320
Опис:
Канал входить до складу "Асоціації українських спортивних телеграм-каналів" Дивовижний український футбол :) YouTube-канал - https://www.youtube.com/channel/UCT-x6ZUW-njE-2S9ccqDwtA
Джерело

Камон, Плей! | Трансфери УПЛ | ️🟡⚽️ "Треба показати на весь світ Україну, бо ми не просто так одягаєм...

Логотип телеграм спільноти - Камон, Плей! | Трансфери УПЛ Камон, Плей! | Трансфери УПЛ @KamonPlay1
1 830 Охват/переглядів 2026-06-18 10:45 Повідомлення №10092
⚡️🟡⚽️ "Треба показати на весь світ Україну, бо ми не просто так одягаємо цю форму" - у новому відео, розповідаючи про те, як Металіст приїхав у Харків, також поспілкувався з капітаном збірної України U-19 Кирилом Дігтярем. Камон, Плей: Кирило, вітаю вас, ви сьогодні в Харкові, разом з іншими гравцями приїхали, щоб провести таку класну зустріч з вболівальниками. Розкажіть про ваші емоції.Кирило Дігтярь: Вітаю. Емоції супер. По-перше, у рідному місті, в якому я народився. Рідне поле, на якому я грав з 5 років. Плюс наші вболівальники, які в Ужгороді є, але не так багато, як хотілося б, звісно. Але і на тому дякую. Звісно, добре побачити всіх, зі всіма поспілкуватися і кожному приділити якусь хвилинку.Камон, Плей: Граючи з вболівальниками, вони не жаліли вас?Кирило Дігтярь: Я думаю, що ні. Ну може, трохи (😁), щоб якусь травму не отримати.Камон, Плей: Зараз в тебе дуже відповідальні збори і матчі збірної України на Євро U-19. Який в тебе настрій перед цими матчами?Кирило Дігтярь: Настрій бойовий. Там будуть скаути, мабуть, зі всього світу. Тому, звісно, хочеться себе добре проявити. Плюс показати на весь світ Україну. Все-таки ми представляємо її і не просто так одягаємо цю форму. Тому, звісно, бойовий. І хочеться якомога добре виступити на цьому турнірі.Камон, Плей: Ти їдеш в збірну не один, а з Єгором Шерстюком. Ти як більш дорослий футболіст, радиш щось йому?Кирило Дігтярь: У нього ще все попереду, як і в мене, бо мені ж не 35 років (😁). Тому працювати, працювати і ще раз працювати. В нього цей рік вийшов дуже добре. Хоч він і не дуже сильно грав у клубі, бо є конкуренція. Але у всіх збірних він мав час. І за рахунок цього він прогресував. Тому він молодець. Також у новому відео поспілкувався з Павлом Плетньовим (Металіст) та розповів багато інсайдів - https://youtu.be/uuh1vHOFUkQ