Джерело
Камон, Плей! | Трансфери УПЛ | ️ "Ліміт на легіонерів потрібен, але я на кожен матч готуюсь так, дума...
1 250 Охват/переглядів
2025-12-12 10:06
Повідомлення №9306
⚡️ "Ліміт на легіонерів потрібен, але я на кожен матч готуюсь так, думаючи, що мене можуть замінити" - у новому відео поспілкувався з центральним захисником Кривбасу Володимиром Вілівальдом.
Камон, Плей: В ЗМІ часто люблять обмірковувати, чи потрібен ліміт на легіонерів. Як ти ставишся до того, щоб, наприклад, «завтра» його прибрали?Володимир Вілівальд: Ні, я взагалі за то, щоб був ліміт, бо це все ж таки український чемпіонат. І я думаю, що це правильно, що є саме такий ліміт, а там же хай клуби думають і роблять так, щоб вистачало і українців, і легіонерів, і був якийсь баланс.Камон, Плей: Але є така теза стосовно ліміту на легіонерів, що українці, які знають, що вони єдині у складі, вони розуміють, що в них немає конкуренції. Можливо це якось впливає на конкуренцію, що можна не боротися за місце в складі?Володимир Вілівальд: Звичайно, це впливає на те, хто виходить на поле, бо є ліміт. Але конкуренція вона є, і кожного тренування тренер нам говорить і показує, що так чи по-іншому він може змінити схему, щоб вийшов інший футболіст. І я на кожний матч думаю, що він змінить мене на іншого захисника. Тобто кожного тренування я показую йому, що я здатен грати і виходити з перших хвилин. І взагалі останні ігри, коли Артур Микитишин був травмований, у нас завжди було чітко 4 українця в складі. А коли він відновився, тоді у нас вже 5 українців. З якоїсь сторони ви правильно кажете, що як би ти не виглядав, є ліміт і тебе поставлять у стартовий склад. Але я на це навіть не дивився і я завжди викладаюсь на повну.
Повне інтерв'ю та інші цікаві новини у новому відео - https://youtu.be/tCSwaaJ5Vcc