Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Kalush Official
Додано 25 тра 2021

Kalush Official

@KalushMR
Кількість підписників: 16 126
Фото: 11,500
Відео: 1,530
Посилання: 1,830
Опис:
Офіційний канал міського голови Калуської міської ради Андрія Найди
Джерело

Kalush Official | ️ПРОДОВЖУЄМО БИТИ НА СПОЛОХ: СИТУАЦІЯ З ОЧИСНИМИ СПОРУДАМИ ТОВ «КАРПАТ...

Логотип телеграм спільноти - Kalush Official Kalush Official @KalushMR
3 620 Охват/переглядів 2026-05-11 11:23 Повідомлення №15100
📢‼️ПРОДОВЖУЄМО БИТИ НА СПОЛОХ: СИТУАЦІЯ З ОЧИСНИМИ СПОРУДАМИ ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» - КРИТИЧНА Сьогодні провів зустріч із працівниками очисних споруд ТОВ «Карпатнафтохім». Ситуація на межі критичної! люди вже тривалий час працюють фактично на волонтерських засадах, забезпечуючи очистку стоків нашого міста без отримання заробітної плати.📌За словами працівників, підприємство відвантажило продукції на суму близько мільярда гривень, проте колектив не отримав ні копійки з цих коштів. Керівництво заводу дає обіцянки, які не виконуються, а люди залишаються без засобів для існування.‼️Всі мають розуміти, що безоплатно працювати ніхто не буде, адже у кожного є сім’ї, які потрібно годувати. Це питання не лише соціальної справедливості, а й екологічної безпеки всього міста. Ситуація надзвичайно критична, якщо люди звільняться, місто просто перестане функціонувати, адже очисні споруди мають працювати невпинно.✔️Завтра я їду до столиці, де на рівні Офісу Президента спілкуватимусь щодо можливості виокремлення майнового комплексу очисних споруд та всіх супутніх структур, щоб сприяти їхній безперебійній роботі незалежно від стану підприємства.✔️💰Також шукаємо ресурси в місцевому бюджеті, щоб виділити певну суму коштів та частково покрити заборгованість перед працівниками очисних. Проте це лише тимчасовий крок, а не вихід із ситуації.📌Керівники та власники ТОВ «Карпатнафтохім» зобов’язані виконати свої зобов’язання перед людьми та повернути зароблені гроші. Не може бути так, що продукція відвантажується на мільярди, а людям не повертають нічого.‼️📍Критична ситуація, в якій може опинитися вся громада, – це питання не лише Калуської міської ради, а насамперед відповідальність власників підприємства та держави як гаранта роботи критичної інфраструктури.✔️Також звертаюся до працівників «Карпатнафтохіму» та очисних споруд – не мовчіть! Йдіть до власників та керівників підприємства, вимагайте те, що належить вам за законом!