Джерело
Kalush Official | 🏻НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: ТЕТЯНА СЕНЬКІВ — СТРАТЕГ РОКУ 2025Калуш упевнено ...
6 570 Охват/переглядів
2025-12-06 10:54
Повідомлення №13482
🙌🏻НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: ТЕТЯНА СЕНЬКІВ — СТРАТЕГ РОКУ 2025Калуш упевнено входить до числа лідерів енергоефективності в Україні.5 грудня у Києві, під час Форуму енергоменеджерів, стали відомі переможці Національної премії «Енергоефективна Україна 2025».✨Із великою гордістю повідомляємо, що перше місце у номінації «Стратег року» здобула Тетяна Сеньків, заступниця начальника управління — начальниця відділу енергоменеджменту та грантів управління економічного розвитку Калуської міської ради.Це – висока оцінка професійності, бачення та системної роботи, які Тетяна Сеньків щоденно вкладає у розвиток енергоефективності Калуської громади.У своїй діяльності Тетяна Сеньків координує впровадження цілісної політики енергоефективності.Вона наголосила, що досягти такого успіху вдалося завдяки тісній співпраці з ключовими національними партнерами — Асоціацією міст України, ПРООН, ініціативою «Угода мерів-Схід», Асоціацією енергоефективні міста України, громадськими організаціями «Екоклуб», «DIXI Group», «Екодія» та іншими інституціями, які підтримують розвиток місцевих енергетичних систем.Завдяки командній роботі вже реалізуються або готуються до втілення важливі проєкти:✅будівництво 15 сонячних електростанцій на різних етапах планування та реалізації;✅ефективне впровадження ЕСКО-механізму — уже 4 об’єкти громади функціонують за цією моделлю;✅участь у масштабному європейському проєкті SUN4UKRAINE;✅реалізація двох проєктів програми LIFE ЄС у сфері енергоменеджменту;✅модернізація системи водовідведення в межах Програми Відновлення України та подання проєкту будівництва модульних котелень;✅приєднання Калуської громади до Європейської енергетичної відзнаки у 2024 році.«Це результат не лише моєї особистої роботи, а цілої команди однодумців у Калуській міській раді. Працюємо далі задля сталого розвитку, енергонезалежності та покращення якості життя мешканців», — зазначила Тетяна Сеньків.Учасники Форуму енергоменеджерів обговорили ключові тенденції у сфері енергетичного планування, можливості залучення ресурсів, розвиток місцевих енергетичних систем та сучасні інструменти для підвищення енергоефективності громад.🙌🏻Щиро вітаю Тетяну Сеньків із заслуженою перемогою та дякую за щоденну працю, професійність і відданість розвитку громади.Разом рухаємося до енергонезалежного, сталого й успішного майбутнього!✅