Джерело
Kalush Official | Українці і українки, не дайте чужим голосам, найнятих за московитські ...
6 700 Охват/переглядів
2025-01-11 13:18
Повідомлення №10548
Українці і українки, не дайте чужим голосам, найнятих за московитські гроші або корисним ідіотам, які безкоштовно підспівують цим московитським голосам, залізти в вашу голову і почати приймати рішення замість вас! Ви ж українці і українки! Думайте своєю головою! Думайте, кому вигідно, щоб були сварки між нами?!»🔗https://www.facebook.com/100006299646055/posts/pfbid0RtA95t2hbaSPezkt1zuAiBd5c6FAHZz6igop7hTVZRLE162xJZrV42NXsu4y7VuUl/?app=fbl .✅СЕРГІЙ ГУМІНІЛОВИЧ (Заступник голови ради підприємців Калуської громади): «Почитав калуські пабліки. Йде цинічна підготовка до виборів, розганяється ненависть і нетерпимість, факти не беруться до уваги, тільки градус емоцій та ненависті.Якби я був руснявим агентом, то саме так би руйнував із середини ворога.Як відрізнити правду від дезінформації і провокації? Ставити запитання "чому так?", від простих відповідей "офісу простих рішень та дезінформації" переходьте до аналізу реальності а не фейсбучної пропаганди. На приклад, візьмемо типове пропагандистський вкид: "дороги страшні, латка на латці. Крадуть замість капітально відремонтувати". Чому так? У зв'язку з війною значно зменшилася кількість грошей на ремонти, бо частина підприємств не працює, багато людей виїхали за кордон і не платять податки в Україні, а головне - половину бюджету держави йде на оборону.Або ще одна маніпуляція: "бариги наживаються на людях під час війни, до війни хліб коштував біля 20 грн, а зараз біля 40 грн". Чому так? Через війну, зупинку і знищення власного виробництва палива і багатьох товарів їх доводиться купляти закордоном. Також закордоном купляється багато зброї, дронів, тепловізорів, тканина для форми і тд, за долари і євро звісно. Тобто України виробляє і продає за кордон менше продукції, ніж завозить. Через це гривня втрачає свою вартість, її потрібно друкувати більше і ціни в гривні зростають. Так це довго і не хайпово, але це по дорослому.»🔗https://www.facebook.com/100001689079868/posts/pfbid0rB5W5jWGLKS3T6Lb8ULX6V6AfkwMKhD7XTzDp6B46MHDLnDCh7MJraK3fmcXyXxhl/?app=fbl.