Джерело
Telegram: Contact @Kagarlykskiy_sprinter | В Кременчуці майбутнім водіям тролейбусів платитимуть 15 тис грн стипе...
19 Охват/переглядів
2026-03-13 19:26
Повідомлення №6277
🚎В Кременчуці майбутнім водіям тролейбусів платитимуть 15 тис грн стипендіїМісто продовжує боротися з дефіцитом водіїв та запускає програму муніципальних стипендій. Що пропонують майбутнім водіям:• Стипендія на час навчання: 15 000 грн «на руки» щомісяця• Термін підготовки: 6 місяців• Зарплата: після навчання водії отримують бл. 30 000 грн.• Соцпакет: офіційне працевлаштування та можливість бронювання (50%)
Стипендія — це не просто допомога, а інвестиція міста. Тому з учнем укладається контракт:• Після навчання потрібно відпрацювати в депо 3 роки• У разі відмови від роботи або звільнення раніше терміну, отримані за пів року кошти (стипендію) доведеться повернути до бюджету міста
Наразі через брак водіїв частина (+- 30 машин) тролейбусів змушена стояти в депо, замість того, щоб бути на маршрутах. Заброньовано лише 50% штату водіїв, тому місто йде на такі радикальні кроки, щоб залучити нові кадри.Про Полтаву в плані курсів не чути нічогоФото: Олександра Калініченка#досвід_інших_тп Підписатися