Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ХОЛОДЦІ CS2
Додано 14 лип 2024

ХОЛОДЦІ CS2

@KHOLODTSI
Кількість підписників: 5 454
Фото: 1,460
Відео: 1,140
Посилання: 1,190
Опис:
Ми - перша медіакоманда з CS2 в Україні Наш ютуб-канал: youtube.com/@KHOLODTSI

👥 Кількість підписників

5 454
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -26
Середній/Місяць:: -163

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 1.5

Історія змін лого

Історія змін назви

ХОЛОДЦІ CS2 2025-08-19
Команда «Холодці» 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,190 26-03-19 13:31
‼️Вийшло нове оновлення!‼️ІГРОВИЙ ПРОЦЕС 🎧— Перероблено систему перезаряджання: тепер під час зміни магазину всі патрони, що залишилися в ньому, втрачаються, а натомість береться новий повний магазин. Це змушує більш обережно витрачати боєприпаси.— Боєзапас тепер відображається у вигляді кількості магазинів, снарядів або окремих патронів (залежно від зброї). Заповнення поточного магазину показується окремо під основним індикатором. Кількість патронів у запасних магазинах залежить від конкретної зброї. ПУТІВНИКИ ПО КАРТАХ ✍️— У режимах «Змагальний» і «Ретейк» з’явилися обмежені гайди по картах (доступні в перші 5 раундів кожної половини, максимум 30 позначок).— Параметр sv_allow_annotations_access_level тепер має 3 значення:0 — вимкнено1 — обмежений доступ2 — повний доступ із можливістю редагування— Налаштування sv_annotation_limits_max_rounds_per_half (за замовчуванням 5) визначає кількість раундів за половину, в яких доступні підказки. Значення -1 прибирає обмеження.— Для всіх карт Active Duty додано короткі стартові підказки. КАРТИ МАЙСТЕРНІ ✌️— Тепер можна приєднуватися до друзів на картах «Практика» та «Майстерня» через список друзів, якщо в них увімкнена функція «Відкрита група». ЗБРОЯ 🕺Список зброї якій змінили кількість патронів:AWP — 15 патронів.P250 — 52 патрона. P2000 — 65 патронів.MAG-7 — 20 патронів.Tec-9 — 72 патрона. Desert Eagle — 28 патронів. M4A4 — 150 патронів. Galil AR — 175 патронів. M4A1-S — 80 патронів.FAMAS — 125 патронів. Glock-18 — 80 патронів. SSG 008 — 30 патронів. CZ75-Auto — 36 патронів. Dual Berettas — 90 патронів.Five-Seven — 60 патронів. MP9 — 90 патронів.Revolver R8 — 24 патрона.
👁 1,030 26-03-13 17:41
🇺🇸Liquid та 🇪🇺G2 вирішилиобмінятись гравцями. 🇪🇺G2 попрощались з malbsMd, а 🇺🇸Liquid з Nertz. 🙂Чи змінить це становище команд на краще? Потрібно послухати думку експертів! ☝️Malbs ніби потужніше буде, але вони якісь обидва не виразні, в сенсі нічого особливого. Обидва не були в рейтингу топ20 ХЛТВ, G2 топ10 Liquid топ16. Виглядає як шило на мило, ба більше Liquid можливо не кваліфікуються на мейджор. Можливо капітан на siuhy тягне команду на дно? - Олексій уХо 🇺🇦Такі угоди із swap гравців досить рідкісні для сцени CS.Як на мене, malbsMd — дуже агресивний rifler, але геть не стабільний. Можливо, у Team Liquid він зможе розкритися краще. Натомість NertZ виглядає значно надійнішим гравцем, якого отримали G2. Також цікаво, що Team Liquid фактично повертаються до американського регіону, що може значно полегшити їм шлях у гонці за Major.Головне питання для мене — чи зможе malbsMd знайти свою гру в новій системі. - Максим lyonder 🇺🇦Malbsmd заруінив собі декілька років без трофеїв. А Nertz середньостатистичний ріфлер тір 1 котрий спробує замінити мальмбса в от вийде чи ні це вже питання інше. G2 на папері стали трошки слабкіші, liquid на папері стали сильніші але поки вони не знайдуть собі снайпера котрий буду бити хочаб 1.00 кд то вони будуть смоктати чупачупса - Максим pikor 🇺🇦Liquid якісь дивні. Чому не написати Холодцям і не забрати собі когось з нас за символічні декілька сотень тисяч доларів? Гірше їхні результати точно б не стали - Олександр petr1k 🇺🇦
👁 2,230 26-03-05 10:16
👀 Вийшов новий патч, додали трішки цікавого. РІЗНЕ:• Відтепер предмети, виставлені на продаж на Торговому майданчику спільноти Steam, залишатимуться у вашому інвентарі та будуть доступні для використання, поки їх не придбають.• Додано можливість встановлювати максимальну кількість пропозицій для предметів у Терміналі. Торговець Зброєю тепер відображатиме пропозиції лише в межах цієї кількості.• Виправлено невеликий нахил у анімації бігу курки.• Виправлено невеликий нахил в анімації бігу курки. 😏МАПИ:Inferno:• Розширено балкон на точці A.• Позицію «Grave» змінено. Також відкориговано обрізання біля маленького вікна поруч із другим середнім балконом.Warden:• Карту оновлено до останньої версії з Майстерні спільноти.Sanctuary:• Карту оновлено до останньої версії з Майстерні спільноти. ✍️ Ми не могли не запитати думку експертів щодо цих змін. Ось що нам відповів 🇺🇦уХо:Ну виглядає так, ніби атаці полегшили вихід з апартаментів. Розширивши можливості саме для атакуючої сторони.Для захисту переробка буцигарні на мою думку полегшує рітейк А сайту. А база на інферно одна з найскладніших для вибивання гравцями оборони. Рішення подобається, цікаво як це виглядатиме на практиці.
👁 1,010 26-01-31 16:56
🇺🇦Segukawa повертається в академку B8Коментар CEOз приводу цієї ситуації:Всім привіт, на зв’язку Влад. Вважаю за необхідне прояснити кілька моментів, оскільки розумію, як поточна ситуація може виглядати з вашої сторони.Рішення про те, що Назар не гратиме наступні турніри, було ухвалене ще до початку буткемпу і турніру. Це підтверджується тим, що саме на PGL Cluj-Napoca після ростер-локу був заявлений інший снайпер, а Назара немає навіть у запасі в заявці. Як ви знаєте, на кожному турнірі існує так званий roster lock - дата, після якої вже неможливо вносити зміни до складу. На PGL Cluj-Napoca цей дедлайн був 18 січня.Це важливо прояснити, адже зі сторони може здаватися, що рішення було прийняте після невдалого виступу команди на IEM Krakow. Це не так - повернення Назара до академії було ухвалене клубом, як я вже казав, ще до початку буткемпу та турніру.Незважаючи на невдалий результат команди в Кракові, цей кейс є унікальним. Гравець з академії у 16 років зіграв свій перший офіційний матч на Tier-1 турнірі, потрапив у статистику HLTV і при цьому показав хороший індивідуальний перформанс на своїй дебютній карті.Назар - дуже перспективний гравець з великим потенціалом. Я впевнений, що якщо він продовжить працювати з таким самим бажанням і віддачею, він ще не раз заявить про себе. Звинувачувати його у поразках в Кракові - неправильно. На цей результат команди вплинуло дуже багато факторів.Зараз segukawa повертається до академічного складу, і ви ще не раз почуєте про цю команду протягом року.Вже зовсім скоро ви дізнаєтеся нового снайпера команди, з яким ми гратимемо всі наступні турніри.Дякуємо вам за підтримку та небайдужість до команди. Зараз ми повертаємось знову до щільного графіку тренувань.
👁 6,000 25-03-28 17:20
⚠️ НАСТАВ ЧАС ЗМІН ⚠️ "Холодців" не оминули решафли... Сьогодні ми прощаємося з тими, хто будував цю команду від самого початку🌧💔 Чотири гравці, які допомогли підняти команду з дна, зробили величезний внесок у її розвиток. Вони вкладали свій час, сили, демонстрували відданість, і саме завдяки ним ми досягали тих неймовірних успіхів, за якими ви спостерігали на трансляціях.👍 Ми разом пройшли через усе – радість перемог, розчарування поразок, сміх, сварки та підтримку в найважчі моменти.📌 Сьогодні ми прощаємось з:🥰 Олег "Thunder" Громика🎙 Олександр "Shoker" Ошека🇺🇦 Сергій "Mur" Гресь🎙 Костянтин "Leniniw" СівкоДякуємо вам за все! Ви були душею команди, її кістками та м'язами. Бажаємо вам лише найкращого в подальшій кар'єрі 🥰Четверо тепер вже колишніх Холодців разом з колегами по студії створили нову команду, за якою ми щиро радимо слідкувати та підписатися — команда MonKe Тепер у вас стало на одну улюблену команду більше!🦴 Холодці завжди пам’ятатимуть внесок тих, з кого почалася наша історія. І рухатимуться далі. Нові легендарні матчі — вже незабаром!