Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кам'янсько-Дніпровська військова адміністрація (офіційний канал)
Додано 14 лип 2024

Кам'янсько-Дніпровська військова адміністрація (офіційний канал)

@KD_MVA
Кількість підписників: 442
Фото: 17,300
Відео: 2,970
Посилання: 5,450
Опис:
Офіційний канал Камʼянсько-Дніпровської міської військової адміністрації Василівського району Запорізької області. Контактний телефон: +38 (066) 791-87-02. Електронна пошта для зв'язку: [email protected]. Сайт: https://kamenkamr.gov.ua/
Джерело

Кам'янсько-Дніпровська військова адміністрація (офіційний канал) | Щойно я говорив із Президентом Трампом – і це вже вдруге цими днями. Д...

Щойно я говорив із Президентом Трампом – і це вже вдруге цими днями. Детально працюємо з Америкою, щоб посилити нас – нашу ППО, усі наші можливості захисту: «петріоти» передусім, інші системи, також наші активні дії, нашу далекобійність. Ми бачимо та чуємо, що Росія боїться, що американці можуть дати нам «томагавки», це сигнал, що саме такий тиск може спрацювати для миру. Ми домовились із Президентом Трампом, що наші команди, наші військові займатимуться всім тим, що ми обговорили. І в тому числі це стосується енергетики, газу. Я дякую. Розраховуємо на результат.Говорив сьогодні також із Президентом Франції Макроном, теж ключове – це ППО, наша стійкість, також дипломатичні заходи наступних тижнів, ми координуємо наші позиції. Ми домовились, що наші військові передадуть Франції найперші потреби, і ми пришвидшуємо постачання.Ми обговорили ситуацію на Запорізькій атомній станції. Ми можемо, як це вже було десятки разів, відремонтувати лінії енергозабезпечення станції та гарантувати безпеку станції – і саме український контроль, саме наші українські фахівці є стовідсотковою гарантією безпеки. Росія не має інтересу повертати безпеку – їх треба дотиснути до цього, і потрібна більш чітка, чесна позиція МАГАТЕ. Росія може й мусить припинити обстріли, щоб ремонтні бригади могли працювати. Триває найдовший блекаут на Запорізькій АЕС – уже майже три тижні станція на дизель-генераторах. Так не має бути.