Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою
Джерело

Іван Сімочкін. ХЕРСОН | Вчора Зеленський оголосив, що "ми виходимо на власну ракетну програму!...

Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН Іван Сімочкін. ХЕРСОН @IvanSim007
642 Охват/переглядів 2024-07-24 22:04 Повідомлення №3270
Вчора Зеленський оголосив, що "ми виходимо на власну ракетну програму!!!" Як нам свезло з бубочкою! Наш Захисник! Переможець! Що б ми без нього робили!.....Тільки власна ракетна програма України була запущена у 2015 році і до 2018 був відновлений повний комплекс ракетних технологій - від виробництва ракетного палива до корпусів, систем наведення тощо.У 2018 ми вже готові були виробляти Стугни, Вільху, Нептуни. В розробці були Сапсани. Ми були готові почати будувати стратегічний ракетний щит України - саме тому Кремлю потрібно було ТЕРМІНОВО відсторонити Порошенка від влади.Всі ракетні програми було знищено в 2019 році Зеленським як тільки він став президентом.А тепер загинаємо пальці. 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024. П'ЯТЬ РОКІВ диверсійна бригада Зеленського вкрала у нашій ракетній програми.І коли кажуть: "Та а що б ваш Порошенко б зміг зробити?", так ось, якщо б мутний нарід не здав країну ворогу 21 квітня 2019, наша промисловість вже П'ЯТЬ РОКІВ на повну потужність виробляла би ракети і ставила їх вздовж кордону з росією. І не наші міста і електростанції зараз лежали би в руїнах, а російські. І ні у кого не довелось би принизливо просити дозволу, куди стріляти.Така ціна безмежної тупорилості многомільйонного стада виборців, які зруйнували наше життя і нашу країну.