Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН
Додано 14 лип 2024

Іван Сімочкін. ХЕРСОН

@IvanSim007
Кількість підписників: 4 114
Фото: 1,790
Відео: 1,110
Посилання: 1,080
Опис:
Весь світ для рашистів стане Чорнобаївкою
Джерело

Іван Сімочкін. ХЕРСОН | ТОРГІВЛЯ НА КРОВІ З ОРДЛО"Мені знов пишуть в коментах про "торгівлю на...

Логотип телеграм спільноти - Іван Сімочкін. ХЕРСОН Іван Сімочкін. ХЕРСОН @IvanSim007
583 Охват/переглядів 2025-01-27 15:14 Повідомлення №3818
"ТОРГІВЛЯ НА КРОВІ З ОРДЛО"Мені знов пишуть в коментах про "торгівлю на крові з окупантом". Отже, давайте про це поговоримо.У 2014 путін окупував частину Донбасу, відрізав Україну від вугілля і посміхаючись почав чекати, як в Україні встануть електростанції і вона змерзне.Уряд Яценюка організував поставки вугілля з ОРДЛО. Для цього підприємства, які добували вугілля, були зареєстровани - в Україні, гроші за вугілля залишали - в Україні, податки платили - в Україні, працівники отримували зарплату - в Україні і сплачували податки в українській бюджет. Така собі "торгівля з окупантом". Країна вирішила проблему енергоносіїв, залишивши путіна з носом.Це путіна ніяк не влаштовувало, тому підконтрольні фсб канали Медведчука-Коломойського розгорнули кампанію брехні про "торгівлю з агресором на крові". Більш за всіх в цій російській гебельсівщині старався гівноротий Зеленський з його кварталом. А в найважчий кризовий час, взимку, фсб випустило свою бригаду "патріотичного" Насіння-Семенченко патріотично блокувати поставки вугілля з ОРДЛО, щоб таки Україна змерзла.Вам десять років ротом Зеленського, Мосійчук та ін. сере в голову пропаганда ФСБ, яка оббріхувала і оббріхує єдину проукраїнську команду державників - команду Порошенка. Щоб знищити Україну ворогу потрібно було знищити цю надійну команду. Вас зробили тупим знаряддям для знищення вас самих, самознищення, яким керує ворог. Подивіться, до чого ви довели Україну своїми руками? Вже ж за крок до катастрофи знаходимось. Як можна бути такими тупими?!