Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Канал Лучкова
Додано 14 лип 2024

Канал Лучкова

@IvanLuchkovChanel
Кількість підписників: 18 823
Фото: 3,200
Відео: 375
Посилання: 2,040
Опис:
Реклама та співпраця [email protected]
Джерело

Канал Лучкова | На каналі вийшов випуск новин, і ось найгарячіша новина “just in” як д...

Логотип телеграм спільноти - Канал Лучкова Канал Лучкова @IvanLuchkovChanel
9 670 Охват/переглядів 2026-04-04 05:20 Повідомлення №7871
На каналі вийшов випуск новин, і ось найгарячіша новина “just in” як доповнення до випуску:Android Headlines посилаючись на інформаторів каже, що прямо зараз Apple скуповує тупо всю DRAM на ринку, за будь які гроші. Ціль проста: щоб памʼять не дісталась нікому і при цьому, купертинівці готові платити скільки треба за памʼять, не змінюючи ціни на власні продукти, і навіть розвиваючі ще більш доступні сегменти. Процес почався і наслідки вже є. Samsung розглядає перехід на китайські комплектуючі, щоб утримати ціну власних продуктів, а все інше буде продавати Apple у вигляді заліза. Це виглядає буквально так: «Ми заберемо все, і нам байдуже, що це коштує вдвічі дорожче за ринок». У таких гігантів, як Samsung, Xiaomi чи виробників процесорів (Qualcomm/MediaTek), тепер два шляхи: або купувати залишки пам'яті за космічними цінами (і тоді їхні телефони стануть дуже дорогими, якщо їм взагалі щось дістанеться, виробничі потужності вже завантажені на 110%), або просто випускати менше гаджетів.Компанія буквально «душить» Android-смартфони. Скоро може статися так, що багато пам'яті (12 ГБ і більше) буде лише в iPhone, а Android-виробники будуть економити на всьому, аби хоч якось вижити.Ось і відповідь на питання, що можна зробити з великою кількістю «вільних грошей». Дочекатися кризового моменту і скористатися ним по-максимуму. Apple використовує свої мільярди не просто на розробку, а на те, щоб конкурентам фізично не було з чого збирати свої смартфони та ноутбуки. Стратегія «випаленої землі».Ну а випуск новин як завжди на каналіhttps://youtu.be/ffoK61Ynoks?is=1r3mrfsLFTJwxBtZhttps://youtu.be/ffoK61Ynoks?is=1r3mrfsLFTJwxBtZhttps://youtu.be/ffoK61Ynoks?is=1r3mrfsLFTJwxBtZ