Джерело
Ірина Захарченко | Останнім часом ми живемо в умовах жорстких відключень електроенергії. ...
249 Охват/переглядів
2026-01-24 13:42
Повідомлення №1639
Останнім часом ми живемо в умовах жорстких відключень електроенергії. Це складно, виснажливо й незручно для кожного.Важливо чітко розуміти причину цих обмежень. Вони є прямим наслідком російських обстрілів та пошкодження української енергетичної інфраструктури. В країні триває війна, ворог цілеспрямовано намагається зруйнувати нашу систему життєзабезпечення. Це реальність, у якій ми всі сьогодні живемо.Саме тому зараз надзвичайно важливо не шукати вигаданих причин і не воювати між собою. Внутрішні суперечки, агресія та недовіра лише послаблюють нас і грають на руку ворогу.Зі свого боку громада робить усе можливе. У Бородянці та старостатах Пункти незламності та обігріву працюють постійно. Вони забезпечені електроенергією, теплом, зв’язком та необхідним мінімумом для людей у періоди відсутності світла.Паралельно триває щоденна робота з енергетиками та на всіх рівнях влади щодо стабілізації ситуації та відновлення мереж.Прошу мешканців зберігати спокій, отримувати інформацію з офіційних джерел та відповідально ставитися до споживання електроенергії.Ми з вами маємо залишатися єдиними. Лише так ми вистоїмо і пройдемо цей складний період.Дякую кожному за розуміння і довіру. 🇺🇦Facebook | Instagram | Telegram