Джерело
ІНВЕСТОРИ УКРБУД | ️ АКТУАЛЬНІ НОВИНИ ‼️ Шановні, інвестори. Трохи підіб'ємо підсумки за ...
10 100 Охват/переглядів
2026-01-14 12:03
Повідомлення №590
‼️ АКТУАЛЬНІ НОВИНИ ‼️ Шановні, інвестори. Трохи підіб'ємо підсумки за період 2023-2025, особливо кінець грудня 2025 та початок 2026 року. Отже процес, що розпочався 30 листопада 2023 року, довжиною у два роки нарешті завершено. ⚠️ Ми, ініціативна група інвесторів комплексів Укрбуд та Київміськбуд, з Вашою допомогою та участю, нарешті можемо оголосити - процес докапіталізації Київміськбуд завершено❗️.Наприкінці грудня 2025 року гроші були виділені та були переведені на рахунки Київміськбуд. Не дивлячись на скепсис деяких інвесторів та диванних коментаторів, ми всі разом це зробили. Всім, хто брав участь у процесі, дякуємо.Це з позитивного. Нажаль є ще незрозуміли моменти, негативні вони, чи нейтральні, поки що не дуже зрозуміло. Перше , це миттєві кадрові зміни. На перший погляд не логічні, але там є своя логіка. Ці дії дозволили купити Державні облігації на всю суму докапіталізації. Тобто ми маємо факт докапіталізації, але не маємо живих грошей, маємо облігації, не маємо інформацію які, дохідність, строки погашення і чому. Нажаль нам ніхто на зараз нічого не розповідає. Потім маємо остаточне , мабуть, призначення пана Засуцького, який на зараз входить у стан справ в КМБ. У підсумку - Є новий очільник, є гроші в облігаціях, немає черг по будівництву, немає строків погашення облігацій, немає інформації що до облігацій , проценти , які облігації. І головне - немає хочаб приблизних строків початка будівництва.Також із головного, не маємо реструктуризації боргів з кредиторами КМБ . Така у нас з вами ситуація на початок 2026 року . Чекаємо зустрічі з новим очільником КМБ. ... далі буде