Джерело
Інвестиційний Голуб | $BTC за хвилину у неділю під гарний місяць. Залишилося 10 днів до перш...
599 Охват/переглядів
2025-09-07 20:05
Повідомлення №1148
$BTC за хвилину у неділю під гарний місяць. Залишилося 10 днів до першого зниження відсоткової ставки в цьому циклі, а графік невизначений в неприємному боковику.Структура висхідного тренду збереглася, але настрої на цьому відкаті переважно ведмежі, і багато хто каже, що зниження ставки - це подія, яку потрібно продавати.Як я до цього підходжу? З мого досвіду, коли настрої на ринку ведмежі під час відкату протягом висхідного тренду на HTF - це гарний момент для використання Теорії протилежної думки та зміни сторони.Я тримаю частину позицій і тримаю іншу частину, що докупитись, якщо ціна підійде до цільових цікавих значень. На фото теплові карти ліквідації на низькому (7 днів) та середньому (1 місяць) таймфреймі.2 висновки:• Є ліквідність на рівні $115 тис. та $119,5 тис.• І ліквідність на рівні $106,7 тис.$106,7 тис. – це рівень, на якому я додав в свої позиції по $ETH та $SOL. Якщо попередні мінімуми діапазону продовжуватимуть бути опором, ціна спробує досягти ліквідацій на $106,7.На цьому рівні $BTC я очікую, що $SOL повернеться до $182, а $ETH - до $4000, де я додам до діючих позицій.І я також буду слідкувати за реакцією бітка, щоб його також лонганути. Минулого тижня я показував ліквідації в зоні 107,2 і ми отримали бажану реакцію поруч з цією ціною і також вхід в лонг. У понеділок ціна досягла 107,3 (хибний рух на початку тижня), коли ми проаналізували ситуацію та відкрили лонг.Ціна + час = успіхЯкщо ціна пройде мінімум діапазону в 112 тисяч, ми зможемо продовжити зростання.Висновки. Так, важливі події, як правило, є новинами, які продають, але навряд чи хтось дійсно готовий продавати, коли ціни дуже високо, трейдери ловлять ФОМО і перестають вірити, що це може бути вершина і новина, на якій краще продавати.Але зараз ціна скоригувалась на 14% від максимумів, і настрої все ще ведмежі, топові інфлюєнсери кричать, що це була вершина, Рітейл продає… це все змушує мене думати інакше.P.S. Щодо сьогоднішнього місячного затемнення і взагалі місячних циклів і тд тп. Згідно них найкращий час для покупок - це кінець серпня/початок вересня, а найкращий (бичий) період діл ринків – від місячного затемнення до сонячного затемнення.Я думаю, що ринку оживуть приблизно 12 вересня, плюс мінус пару днів. Але зараз все більш імовірно, що мінімуми вже поставлені, багато людей чекають на зниження ціни, і ми, ймовірно, просто залишимо їх осторонь. Це все мої думки, рішення за вами. Цей тиждень може трясти в обидві сторони, тому підготуйте ваш особистий план і дійте згідно ньому. 💰 Криптовалюта💬 Чат📀 YouTube