Джерело
ЦЕНТР ІНТЕГРАЦІЇ | У Центрі життєстійкості м. Рівне розпочався новий цикл занять для підл...
188 Охват/переглядів
2026-05-05 16:15
Повідомлення №9380
У Центрі життєстійкості м. Рівне розпочався новий цикл занять для підлітків 12–15 років.🙌 «Я і група: створюємо безпеку» –тема першої зустрічі.Під час заняття учасники й учасниці знайомилися, разом створювали образ безпечного групового простору, домовлялися про правила взаємодії та через творчу роботу досліджували свою роль у групі❓«Якою має бути наша група, щоб тут було безпечно?» —шукали відповідь на запитання, яке допоможе налагодити злагоджену спільну роботу.Через LEGO-вправу підлітки відображали свої відчуття та перші емоції від групової взаємодії.У завершальній рефлексії говорили про те, що:🗣сьогодні було найлегшим;🗣було трохи незвичним;🗣є важливим у цьому просторі;🗣може допомогти поступово відкриватися.Насправді, перші зустрічі мають особливе значення. Дослідження групових процесів показують: відчуття психологічної безпеки знижує напруження, підтримує саморегуляцію та створює умови для розвитку довіри, емпатії й здорової взаємодії між підлітками.
Звісно, група не формується за одну зустріч. Але саме з таких невеликих кроків починається досвід, у якому підлітки можуть відчути: тут можна бути собою, бути почутими і залишатися серед інших без страху осуду👌Центри життєстійкості – проєкт, що реалізує Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олени Зеленської, який у Рівненській ТГ втілює ГО Центр ІнтеграціїПідпишись на ГО «Центр Інтеграції»: Telegram | Facebook | 🌐Сайт