Джерело
ЦЕНТР ІНТЕГРАЦІЇ | У Центрі життєстійкості м. Рівне завершився цикл «Баланс в умовах неви...
222 Охват/переглядів
2026-04-08 11:54
Повідомлення №9138
У Центрі життєстійкості м. Рівне завершився цикл «Баланс в умовах невизначеності» для жінок 60+ 👏 Це була вже 10-та зустріч, на якій ми підсумували усе, що навчилися протягом курсу. 💭 «Я можу бути в балансі, навіть коли світ нестабільний» – головна думка, яку забере з собою кожна учасниця.У межах когнітивно-поведінкового підходу ми інтегрували досвід через вправу «Мої опори, які я забираю з собою». Учасниці визначали: 💬 що нового вони зрозуміли про себе;💬 які навички стали для них дієвими;💬 на що всередині вони можуть спиратися далі.Це допомагає не лише усвідомити зміни, а й закріпити їх, що є важливим елементом стійких психологічних результатів.🛒 У вправі «Магазин корисних переконань» жінки обирали для себе нову внутрішню опору у вигляді символу, який вони створювали власноруч із повітряного пластиліну.👆Так ми формулювали підтримуючі переконання — замість тих, що виснажують. Через образ, дотик і сенс цей досвід закарбовується глибше, ніж просто слова.Завершення відбулося у форматі ритуалу з важливими фразами:💬 «Я забираю з собою…»💬 «Для мене було цінним…»💬 «Я вдячна собі за…».👏 Вітаємо випускниць циклу і дякуємо кожній за довіру, відкритість і сміливість бути собою!Центри життєстійкості – проєкт, що реалізує Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олени Зеленської, який у Рівненській ТГ втілює ГО Центр ІнтеграціїПідпишись на ГО «Центр Інтеграції»: Telegram | Facebook | 🌐Сайт