Джерело
ЦЕНТР ІНТЕГРАЦІЇ | Друга група розпочала навчання в межах групового курсу управління стре...
309 Охват/переглядів
2026-02-06 16:48
Повідомлення №8441
✅ Друга група розпочала навчання в межах групового курсу управління стресом для дорослих «Самодопомога плюс», що проходить у Центрі життєстійкості м. Рівне.Учасниці – жінки 60+, які прагнуть краще розуміти свій емоційний стан і знаходити внутрішню опору в непростий час.
ℹ️ «Самодопомога плюс» — це програма, розроблена Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Вона допомагає людям знаходити внутрішню рівновагу в періоди життєвих труднощів.
Під час першої зустрічі учасниці знайомилися з поняттям стресу та його впливом на думки, емоції й самопочуття. Через практичні вправи вони вчилися зосереджувати увагу на теперішньому моменті та поступово відновлювати відчуття спокою й контролю.Програма курсу спрямована на розвиток п’яти ключових навичок:🔸 заземлення;🔸 «відчеплення з гачка» важких думок;🔸 дій відповідно до власних цінностей;🔸 прояву доброти до себе;🔸 створення внутрішнього простору.Опанування цих навичок допомагає краще справлятися з емоційним напруженням.Центри життєстійкості – проєкт, що реалізує Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олени Зеленської, який у Рівненській ТГ втілює ГО Центр ІнтеграціїПідпишись на ГО «Центр Інтеграції»: Telegram | Facebook | 🌐Сайт