Джерело
ІнфоТайм | Ми уважно слідкуємо за ситуацією в міській раді після виходу мера і от...
900 Охват/переглядів
2026-01-14 19:59
Повідомлення №1255
Ми уважно слідкуємо за ситуацією в міській раді після виходу мера і от що скажемо вам на сьогодні: коли заходиш в міську раду, там вже не стоїть мертва тиша, а всі носяться і гудуть. Робота закипіла, працівники по черзі бігають до мера як із естафетою.😁 Чаями-кофіями і прогулками в центрі вже не пахне. Чути тільки як шуршать документи і стукають пальці по клавіатурі. У тамтешніх жителів навіть зʼявився ентузіазм реально щось робити. А тепер прікол: Міхниха звалила на лікарняний😂різко захворіла значить. А саме цікаве, що на минулому тижні вона сама собі встигла виписати матеріальні допомоги на 200 тисяч гривень🤬 отримала їх і різко захворіла🤦♂️ Готувалася Міхніндіч до приходу мера як могла. Працівники міської ради кажуть, що без неї та її тупих істерик аж дихати легше. Прогулялися по центру, послухали про що люди говорять - то тільки і розмов про мера та сподівання на порядок. Ми теж на це сподіваємось, бо як то кажуть - хазяїн на місці і порядок в домі. То спостерігаємо далі, як будуть розвиватися події.➡️ ІнфоТайм | Надіслати новину ⬅️