Джерело
ІнфоТайм | 28 листопада у Києві відбулася масштабна конференція, присвячена розви...
620 Охват/переглядів
2025-12-04 12:40
Повідомлення №1114
28 листопада у Києві відбулася масштабна конференція, присвячена розвитку та відновленню Криворізького району. Формат серйозний — стратегічна розмова про майбутнє нашого регіону.Делегація Криворізької військової райдержадміністрації на чолі з Євгеном Ситниченком та головами громад, включно з Кривим Рогом, презентували напрацювання та бачення учасникам — представникам міністерств, Великого Герцогства Люксембург, міжнародних фондів, гуманітарних місій та інвесторам з країн-партнерів.🔸 Підбили підсумки багатомісячної співпраці десятків команд, які допомагають громадам вистояти під тиском війни, відновлювати інфраструктуру, зміцнювати стійкість і діяти попри постійні загрози.🔸 Обговорили стратегічні напрямки розвитку Криворізького району: безпечні умови навчання для дітей, підтримка аграріїв, посилення енергонезалежності, модернізація енергоефективності. Під ці завдання вже формуються проєкти та залучається міжнародна підтримка від UNICEF, LuxDev, JICA, GIZ, UNDP, Caritas, IsraAID та інших партнерів. Вони забезпечують громади технікою, обладнанням, транспортом, системами очистки води й гуманітарною допомогою. Це та сама системна підтримка, яка рухає район уперед: агросектор, енергетика, інфраструктура — усе підтягується.🔹 А тепер головне питання:Чи була на конференції секретарка Леся Міхніндіч?Відповідь настільки очевидна, що навіть питати соромно: Ні.І причина проста: з нею ніхто не хоче мати справи. Ні в районі, ні в області, ні тим паче в Києві.🤷Професійний вакуум навколо Міхно — результат її ж бездарного “керівництва”.Чи б’є така некомпетентність по громаді?Безперечно, та ще й дуже боляче.Адже більшість допомоги проходе повз нашої громади.❗Секретарка Міхно = деградація, відкат і розруха громади.Поки весь Криворізький район рухається вперед, Апостолове під її ручним “менеджментом” котиться назад.➡️ ІнфоТайм | Надіслати новину ⬅️