Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - In time Ukraine
Додано 06 гру 2025

In time Ukraine

@In_time_Ukraine
Кількість підписників: 609
Фото: 48,400
Відео: 26,900
Посилання: 19,800
Опис:
Зв'язок з адміном @IPREDKO Зв'язок по питанням ютуба @in_time_Ukraine_Admin Підписуйтесь на наші канали: Наш Ютуб: https://bit.ly/2WKI2rw Наш Твиттер: https://twitter.com/intimeUkraine Наш Facebook: https://www.facebook.com/inTimeUkraine

👥 Кількість підписників

609
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +6
Середній/Місяць:: +2

👁️ Середній перегляд на повідомлення

72
Середній/День:: 79
Середній/Тиждень:: 67
ERR: 11.82%

📊 Кількість повідомлень на день

3.9
Останній день: 15
Середнє за тиждень: 6.9
Середнє за день: 3.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 68 26-04-20 17:30
Сьогодні найголовніше – з усіма регіонами та з урядовцями ми перевіряємо роботу з об’єктами енергетики та інфраструктури. Це обʼєкти, критичні для проходження зими і які на наступний опалювальний сезон мають бути повністю функціональні та надійно захищені. Ми пройшли цю зиму, було дуже непросто. Дякую всім, хто справді працював, щоб допомогти нашим людям подолати наслідки російських ударів. Ніхто зараз не скаже, якою буде ситуація наступної зими. Ми надіємося, що дипломатія спрацює, але повинні бути готовими до будь-яких варіантів розвитку подій. Тому для кожного нашого регіону визначені об’єкти, які потребують особливого захисту, та об’єкти, які потребують першочергової відбудови після ударів цієї зими. Термін виконання всі громади знають. Графік жорсткий. Це стосується також і альтернативних джерел постачання електрики та тепла, особливо в містах, як Київ, де багато залежить від централізованого постачання, яке для Росії завжди – головна мішень. Побудувати захист, підготувати резерви, дати достатній обсяг постачання тепла та електрики – це завдання для всіх рівнів влади. Обласна влада, місцеві влади мають свою частину відповідальності й мають поставитися до цього на сто відсотків серйозно. На жаль, станом на зараз не всі області, не всі громади виконують те, що треба, але будемо слідкувати максимально, щоб кожен регіон був підготовлений.
👁 81 26-04-17 17:39
📞 112 – це не просто номер. Це точка, де починається допомога.Сьогодні разом із міністром внутрішніх справ Ігорем Клименком мала нагоду побачити, як працює система «Служба 112» зсередини, і поспілкуватися з тими, хто щодня першими відповідає на найважчі дзвінки.📊 За майже два роки роботи до комунікаційного центру надійшло понад 11,5 млн звернень. Із них майже 2,5 млн – це виклики, де була потрібна негайна допомога.Окремо вражає доступність: понад 53 тисячі звернень було опрацьовано через перекладачів жестової мови. Це про рівний доступ до допомоги для кожного.📡 Водночас у системі МВС працює Ситуаційний центр, який безперервно аналізує безпекову ситуацію, збирає та опрацьовує дані, щоб оперативні служби могли швидко реагувати і ухвалювати найкращі рішення для захисту українців.💬 А за кожним дзвінком – люди. І поруч із ними завжди є ті, хто підтримує не лише дією, а й словом, – психологи системи МВС. Саме вони допомагають пережити перші хвилини шоку і зробити крок до відновлення.Це відео – про тих, хто тримає зв’язок між людиною і допомогою. Про витримку, професійність і щоденну, часто невидиму роботу.
👁 86 26-04-16 19:42
Вийшов офіційний трейлер Metro 2039 від української студії 4A GamesВона вийде наприкінці 2026 року для ПК, PS5 та XboxРозробники розповіли про свій шлях: Усе, що ми запланували для наступної глави Metro, змінилося у 2020-му, і що важливіше, у 2022-муКоли розпочалося повномасштабне вторгнення росії, воно змінило життя кожного в студії, але особливо сильно вплинуло на нашу команду та родини в УкраїніВійна сформувала нас, і ми змінили цю історію, щоб вона ще більше розповідала про вибір, про дії, про наслідки, і про те, яку ціну доводиться платити, аби мати майбутнє. Реальність змусила нас обрати зовсім інший підхід, розказаний з унікальної української перспективи, але це все ще історія Metro у всесвіті MetroМи – команда бійців. Ми козацького роду. Ми прорвемося попри все. Отримання електроенергії від генераторів чи батарей, відключення світла або переховування в укриттях від ракетних і дронових атак – це перериває, але не зупиняє нас у створенні того, у що ми глибоко віримо, того, що ми робимо найкращеЗвичайно, турбота про родину – це найвищий пріоритет. Буває, просто занурюєшся з головою в роботу, але саме взаємна підтримка дає сили рухатися даліНаша студія народилася в Україні й залишається переважно українською. Але наша команда зібралася з понад 25 різних країн. Попри це, ми всі працюємо разом з українським духом над нашими проєктами Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase
👁 68 26-04-06 16:39
Спрощуємо закупівлю пікапів та іншого транспорту для війська Закриваємо ще один запит військових — пришвидшуємо закупівлю пікапів, щоб підрозділи оперативно отримували транспорт. Те, що підрозділи раніше робили самостійно, тепер забезпечуватиме Агенція оборонних закупівель ДОТ.Уряд надав Агенції оборонних закупівель ДОТ статус централізованої закупівельної організації. Це дає змогу АОЗ адмініструвати електронний каталог Prozorro Market і фактично взяти на себе взаємодію з ринком та частину бюрократії. Основний фокус — пікапи. Це одна з найбільш затребуваних категорій транспорту на фронті.Агенція відповідатиме за ключові етапи закупівлі: 🔸 проведення ринкових консультацій; 🔸 формування та уніфікацію технічних вимог; 🔸 встановлення кваліфікаційних критеріїв; 🔸 відбір і перевірку постачальників.Підрозділу достатньо вибрати категорію і специфікацію в каталозі — і система автоматично визначає постачальника з найкращою пропозицією серед перевірених.Також на першому етапі до каталогу входять мотоцикли, квадроцикли та багі — засоби мобільності, які забезпечують маневреність підрозділів.Наше завдання — зробити закупівлі максимально простими, швидкими й ефективними. Щоб військові не витрачали часу на папери, а швидко отримували пікапи та інші засоби мобільності для виконання бойових завдань.У планах — розширити перелік товарів для замовників Сил оборони.
👁 81 26-04-01 19:43
🛰 Сьогодні вночі NASA планує запустити астронавтів до Місяця — вперше з 1972 року.Екіпаж місії «Артеміда II» складається з чотирьох астронавтів:🔴Рід Вайзман — командир, льотчик-випробувач, який працював на МКС.🔴Віктор Гловер — пілот, льотчик-випробувач і перший чорношкірий астронавт в місячній програмі.🔴Крістіна Кук — рекордсменка за тривалістю безперервного перебування в космосі серед жінок (понад 328 діб). До польотів у космос працювала дослідницею фізичних і погодних явищ, зокрема в Антарктиді. Перша жінка-астронавт місячної програми.🔴Джеремі Гансен — льотчик-випробувач, астронавт Канадського космічного агентства. Перший неамериканський учасник місячної програми.За вісім днів вони облетять Місяць і приводняться в Тихому океані. Мета польоту — випробувати ракету, щоб підготувати ґрунт для нової висадки на Місяць.Зараз астронавти вже перебувають у ракеті в Космічному центрі у Флориді та готуються до старту. Він запланований о 01:24 за Києвом (18:24 за місцевим часом). Скажіть, а Трамп летить?😎
👁 74 26-03-28 19:04
Нам тут багато розповідають, як українська влада повинна була якось інакше побудувати відносини з Трампом. І це мабуть правда. Може і можна було зробити якось інакше, і звісно можна було зробити краще.Але який би був результат?Ну лулз про те, що ось Катар подарував літак за 400 лямів, а тепер ловить іранські ракети обличчям всі знають. При тому що Трамп за минулого строку казав, щоб Бібі йшов нафіг. Але сталося як сталося. Про що я загалом?Тут у Майямі був інвестиційний форум. На гроші Саудів. На цьому форумі Трамп сказав, що все він у Заливі зробив правильно і нехай Сауди не ниють. Трамп прямо каже, що принць Салман «didn't think he would be kissing my ass… and now he has to be nice to me».Тобто прямо звів керівника Саудівської Аравії, яка закопала у Трампа мільярди баксів, до рівня ескортниці у Дубаях. Не думав Салман, що доведеться цілувати Трампа у сраку. Не думав ,що буде війна. Але тепер Салману краще б було бути більш лагідним, передайте йому хтось. Бо Трамп не якийсь там звичайний слабкий президент США.Так прямо і сказав на форумі, який організований був на гроші Саудів.Звісно завжди можна було б зробити краще. Ось Сауди зробили.Але результат десь той самий. Тільки про українців не кажуть, що ми там когось у сраку повинні цілувати.Ну і про гарантії від США це також багато, що каже.
👁 66 26-03-21 11:49
Окупанти пішли в наступ на семи напрямках: Третій корпус зірвав найбільшу спробу механізованого наступу рф!19 березня противник здійснив наймасштабнішу спробу прориву на Лимансько-Борівському напрямку. Росіяни залучили сили 1-ї танкової та 20-ї загальновійськової армій рф, але ворог почав нести втрати, не доїхавши до ЛБЗ.Противник пішов в атаку одночасно на 7 напрямках у смузі корпусу і задіяв понад півтисячі піхотинців, 28 одиниць бронетехніки, більше 100 одиниць мототехніки, багі й квадроциклів. За чотири години підготовлені підрозділи Трійки перетворили стрімкий прорив росіян на масштабний провал.Втрати противника в техніці: 84 одиниці мототехніки, 11 БМП і БТР та 3 танки. Уражено ТОС «Сонцепьок» і 5 гармат. Знищено 160+ ворожих БпЛА.«Півтора місяці ми спостерігали ознаки підготовки наступу. Росіяни нарощували удари КАБами по наших переправах через Оскіл, намагаючись відрізати логістику. Почали наводити власні понтонні переправи й розміновувати маршрути — це прямо вказувало на підготовку до широкомасштабного механізованого наступу.Ми готувалися: на різних напрямках були відпрацьовані оборонні дії, кожна бригада мала власний план відбиття атаки. Корпус координував ці дії — і в результаті на всіх напрямках удари було зірвано», — бригадний генерал Андрій Білецький.За добу бригади й полки корпусу знищили 405 військовослужбовців ворога: 288 — безповоротні, решта — санітарні втрати. Армії рф не вдалося захопити ні населених пунктів, ні позицій. Знищення залишків живої сили, якій вдалося вижити у кілзоні Трійки, триває.Як росія послала дві армії знищити Трійку і не вистояла проти Третьої штурмової,60-ї,63-ї,66-ї, 120-ї ОБрТрО, 125-ї ОВМБр,ПБС корпусу «KRAKEN¹⁶⁵⁴»,Lasar's group, К-2, полку «Фенікс», а також підрозділів БпС зі складу СБУ та ССО — у першому відео!Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 79 26-03-20 19:03
Зі зміною погодних умов російський агресор посилив тиск одразу на кількох ділянках фронту. Уже кілька днів поспіль кількість бойових зіткнень перевищує 200. Водночас суттєво зросли й втрати противника: лише за вівторок–четвер знешкоджено близько 4840 окупантів убитими та пораненими.Активність переважаючих сил ворога вимагає від нас нових, асиметричних рішень. Українські війська діють активно, перехоплюють ініціативу та продовжують відновлювати позиції.Під час робочої поїздки до районів Південної операційної зони провів зустріч із командуванням угруповання та командирами штурмових і десантно-штурмових підрозділів. Узгодили подальші дії з урахуванням тактики противника, уточнили завдання кожному підрозділу в зоні відповідальності.На місці віддав необхідні розпорядження щодо посилення забезпечення — боєприпасами, дронами та іншими матеріально-технічними засобами.Дякую командирам за виважені рішення і збережені життя наших воїнів. Дякую кожному солдату, сержанту й офіцеру за щоденну боротьбу та знищення ворога.Боротьба триває. Слава Україні!
👁 63 26-03-12 20:14
Уважно‼️ До 1 квітня чисельність військ безпілотних систем противника досягне 100 тис чоловік, і це зовсім не першоквітневий жарт. Понад місяць тому у складі хробачих підрозділів БпС вже працювало 86+ тисяч. Не буду переводити цифірь у кількість майбутніх ворожих екіпажів, але це овердох…От що ще треба розповісти ухилянтам з чотирьох річним досвідом гри у схованки та втікачам з армії від поганих командирів військовослужбовцям про гостру потребу вас у складі СБС, де ви будете корисними, займатиметеся ВИКЛЮЧНО ОБРАНОЮ спеціальністю, але будете дотичні до боротьби дронами проти противника, що дозволить нам зберегти симетрію?Я не про ТЦК, котре усі клянуть. Не про схеми з переводами чи «бусиків», навіть не пересмикуйте,- книга скарг на інших каналах. Я про прямий шлях до СБС. І якщо я сказав, що служитимеш за профілем, то несу за це персональну відповідальність і тримаю слово. А Птахи СБС роблять гідну справу. Ось сюди тисни і долучайся (або повертайся): https://usforces.army/#application-formЩе одне. Біснують випадки застосування фізичної сили збіговиськами цивільних до військових, в т.ч. до працівників ТЦК. Побачив мережею відео з рідного Закарпаття, з нп Пацканьово і був ошелешений. Шпана з дринками, один раз скажу- не будіть лихо. Перетнете межу- знайдемо кожного. Тоді без образ, але до проктолога- це мінімум. Собака, що лає- не кусає, повітря більше не хитатиму. Я попередив, і мені до одного місця довжина «аргументованого» срачу, що ви розведете у коментах. Перепрошую у притомних за компресію. Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦12.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 62 26-03-10 19:36
Працюємо сьогодні на Саміті ядерної енергетики в Парижі під головуванням Президента Франції Емманюеля Макрона.Найскладнішу за чотири роки повномасштабного вторгнення зиму ми пройшли завдяки Силам Оборони, відданій роботі наших газовиків та енергетиків та зокрема ефективному використанню атомної генерації. Україна здобула унікальний досвід управління атомними станціями в умовах війни й готова ділитися ним, щоб посилювати енергетичну стійкість Європи.Наголосила на тому, що захист ядерних обʼєктів в Україні — це питання стратегічної енергетичної безпеки всієї Європи. Росія свідомо руйнує базові правила ядерної безпеки та створює загрозу для всього світу — окупацією Запорізької АЕС у 2022, постійними ударами по системах передачі наших АЕС і самих обʼєктах. Наразі триває ремонт Нового безпечного конфайнменту на ЧАЕС, пошкодженого минулого року у лютому. Країна-агресор має нести відповідальність за всі дії, що ставлять під загрозу глобальну енергетичну безпеку. Натомість Росія продовжує зберігати статус члена МАГАТЕ і має слово в керівних органах Агенції. Вважаємо, що цей підхід потребує спільної позиції і рішучих змін. Зустрілися з Головою Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаелем Маріано Гроссі. Обговорили актуальну ситуацію на Запорізькій АЕС. Для України важлива присутність моніторингової місії МАГАТЕ на станції на постійній основі.Запросила пана Гроссі до Києва на конференцію до 40-их роковин Чорнобильської трагедії. Очікуємо розширення нашої співпраці в рамках меморандуму з МАГАТЕ, який ми підписали минулого року в Україні.На полях саміту провела низку зустрічей, ключова тема — підтримка енергетики і пошук додаткових ресурсів для стратегічної перебудови енергосистеми України.Із Президенткою Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо обговорили можливості підтримки розбудови децентралізованої генерації в Україні. Подякувала за фінансову підтримку закупівель газу на цей опалювальний сезон, що допомогло пройти складний зимовий період. Ми також обговорили процес перезавантаження управління в енергетичній сфері, зокрема завершення конкурсу в Енергоатомі та планове переобрання наглядової ради в НАК «Нафтогаз України», а також плани на продовження відборів в інших енергокомпаніях.Із премʼєр-міністром Болгарії Андреєм Гуровим та міністром енергетики Туреччини Альпарсланом Байрактаром обговорили практичні питання диверсифікації постачання енергоносіїв, особливо в умовах підвищення цін через ситуацію на Близькому Сході.Вдячна всім партнерам України, які підтримують Україну, надаючи обладнання та внески до Фонду підтримки енергетики України. Разом готові працювати над посиленням нашої спільної енергетичної безпеки і незалежності.