Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎
Додано 06 гру 2025

✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎

@IgorZ_ua
Кількість підписників: 533
Фото: 2,520
Відео: 1,030
Посилання: 6,940
Опис:
Новини, війна, політика, аналітика. Руzzкій воєнний корабль йди нахуй! Слава Україні! 🇺🇦 Свої рекомендації надсилайте сюди: @IgorZubkov_ua

👥 Кількість підписників

533
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +3
Середній/Місяць:: -1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

215
Середній/День:: 201
Середній/Тиждень:: 259
ERR: 40.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.4
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 1.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

О четвертій годині ранку 24 лютого 2022 року свіже морозне повітря нашої мирної країни, що спала, розрізав страшний гуркіт ракет і бомб ворога. Цей ворог прийшов нас вбивати. Справжня історія саме цієї війни ще буде написана. Вона того варта, бо буде наповнена історіями мужніх і мудрих людей, які врятували не лише життя багатьох, а й цілу державу, що не давала спокою як споконвічним ворогам, так і байдужим, зрадникам та корупціонерам, які роками використовували її як місце наживи, живучи в режимі "какая разница" і чекаючи "русского мира". Ключовим героєм цієї війни, звісно, є наш український народ та наші ЗСУ, які попри зневіру, обман і політичні маніпуляції, що вміло проводяться рукою ворога, продовжують боротьбу вже не тільки за своє майбутнє, а й за свою історію.Хтось у цьому світі, як і 100 років тому, вважає, що зло можна накормити і заспокоїти. Проте нас вже не зламати і не обдурити, бо вибору в нас немає. Наша головна зброя - наша єдність.Нам ще буде важко, проте точно вже не буде соромно.
Сьогодні, за два дні до війни*Ще живі тероборонівці Бузкового парку, які опинились сама на сам перед колонами озброєних звірячих рашистів. Ще живі герої Сум, які не втекли, коли їх кинули напризволяще...▪️Коли живі заздрили мертвим: Як окупанти знущалися з вдови загиблого захисника Херсона▪️Герої Сум, які не втекли, коли їх кинули, на сторінках Тhe GuardianЩе живий батько звільненого з російських катівень морпіха Олексія Анулі. Батько, кадровий військовий, не вірив у повномасштабне вторгнення. Рашисти спалили його живцем. Тіло шукали понад рік: Розповідь Олексія про москвинський полон, від якої холоне кров.*Війна на цей день триває уже цілих 9 років, гинуть наші воїни, замордовані тіла, яких іноді вдається повернути від російських фашистів, дев'ятий рік існує жахлива катівня "Ізоляція" в Донецьку, вже загинув від поранень, стікаючи кров'ю, під пильним наглядом Зеленського Ярослав Журавель. При цьому уже 3 роки нова влада з Кварталу приховує втрати наших воїнів, перемикаючи увагу населення на шоу.
Дмитро "Калинчук" Вовнянко СБУ ПРОТИ ЗАЛУЖНОГООтже. Посол України у Британії, генерал Валерій Залужний в інтерв'ю "Associated Press" розповів, як у вересні 2022 р. до нього на "Офіс" (так у тексті) вломилися слідаки СБУ і ледь не прочали обшук. Що таке Офіс Залужного - здогадатися не важко. Це, напевно, ставка головкома. А от СБУ яка вламується з обшуком до ставки головкома діючої армії прямо під час війни... Це вже щось новеньке. Дві деталі. За словами Залужного в момент коли до його ставки почала ломитися СБУ, там перебувало біля дестяка офіцерів з Великої Британії. Уже після одного цього влада мусила якось реагувати. Бо прямо на очах ключового союзника, було продемонстровано вражаючу неузгодженість роботи армії і спецслужб. Далі, Залужний повідомив, що він зразу набрав Єрмака (!!) і пригрозив, що відбиватиме цю атаку. Навіщо він дзвонив офіс-менеджеру президента Зеленського, Залужний не повідомив. Я переконаний - на цю тему ми почуємо ще багато цікавого. Але сказав про це Залужний не даремно. Він точно знав, чому дзвонить Єрмаку. Далі, Залужний набрав керівника СБУ Василя Малюка (характерно - не до, а після дзвінка Єрмаку). І Малюк переконав Залужного, що він нічого не знає про рейд своїх підлеглих. Невідовзі СБУшники забралися геть. А тепер ще пара деталей. До липня 2022 р. головою СБУ був особистий друг дитинства Зеленського і давній діловий партнер Іван Баканов. Бог з ним, я не цитую всього розказаного іншим колишнім другом Зеленського підприємцем Сергієм Ваганяном. Я нагадаю дещо інше. Наприклад, як колишній голова служби зовнішньої розвідки України Валерій Кондратюк розповів, що Баканов ніколи не володів реальною обстановкою бо весь був обсажений російськими агентами і що вся СБУ раділа коли Баканова виперли. "Керівником цього управління був російський агент впливу Наумов. Це найгрше, що може бути. Він міг занести до голови будь-яку справу, будь-який матеріал і подати його у будь-якому контексті. Керівник СБУ узагалі ніколи не володів об'єктивною інформацією" - Кондратюк. Тобто, ситуація, за якої команда співробітників СБУ ломиться до ставки головкома, а голова СБУ про те не відає справді бути могла - за умови, що команду СБУ до ставки Залужного відправили... з Москви. Ви уявляєте собі глибину глибин? І ще деталь, про яку говорить Залужний в інтерв'ю. Оцей весь гармидер стався як раз тоді, коли ЗСУ пішли у контрнаступ і звільняли українську Харківщину!!! Доречне питання, а по цьому інцеденту було проведено розслідування, було визначено що за інцидент стався у присутності представників союзників? Хто чорт забирай, відповів за те що СБУшники ломилися в ставку головкома?! Сталася не дрібниця. Мені фантазії бракує уявити, що було б з керівником МІ-5, який під час Битви за Британію відправив би агентів до ставки головнокомандувача британський військ. А в нас? А в нас все закінчилося великим "ні фіга". Перевірка по Баканову ніяких провин не виявила і до Баканова з боку держави - нуль претензій. Хіба що Зеленський влаштував істерику журналістці "5 каналу", коли та запитала про Баканова. По вторгненню СБУ до ставки Залужного так само - ні фіга. Хоча очевидно, обшук СБУ у ставці головкома міг запросто зірвати контрнаступ ЗСУ на Харківщині і визволення Херсону. Чому Залужний про це розповів? На мою думку, генерал чинить як фаховий військовий. Знаючи що ресурсів у нього не як у влади, він сидить у жорсткій обороні. І час від часу здійснює болючі контратаки проти влади. Виключно як відповідь за весь отой медіа-бруд, який влада вивалює на Залужного руками колишніх луганських прокурорів і працівників меморіальних комплексів. Думаю, далі - буде. Залужний явно має що розповісти про діяльність Зеленського, як в перші дні вторгнення, так і напередодні. Залужний так і сказав. Розбіжності із Зеленським в нього виникли від самого початку вторгнення.І це ще не все, про що розповів Залужний...Підписатись на канал
Юрій ЛуценкоТам, де мовчать — крадуть без страху.Однією з найогидніших прикмет зеленої влади є режим мовчання про очевидні вияви корупції. Розрахунок на те, що все схоплено, і поодинокі голоси опозиції в соцмережах забудуться під страшними випробуваннями війни. Правда ж полягає у тому, що виграти цю війну без знищення корупції - практично не можливо. Тому ті, хто не дає заглохнути корупційним скандалам, заслуговують на суспільну і армійську підтримку. На днях депутат і журналіст В. Арʼєв оприлюднив шокуючу історію про те, як люди Єрмака і Міндіча прямо під час війни організували торгівлю з Іраном. Схема проста. 1. Своя людина в Фонді держмайна призначає свого директора державного Одеського припортового заводу. 2. Свій директор організовує перемогу свого бізнесмена на перевалку укр зерна на потужностях ОПЗ. 3. Свій бізнесмен під фальшивими документами везе укр зерно в обмін га іранське (а може й російські?) добрива. 4. Свої в Службі безпеки навіть після депутатських звернень впритул не бачать порушення укр та міжнародних санкцій проти Ірану. 5. Свої люди отримують мільйонні бариші. Інші - удари шахедів. Особливо аморально це все під регулярні звинувачення чучхе- марафону до ЄС у недостатніх санкціях проти країн осі зла. При цьому російська нафта 4 роки війни спокійно йде в Угорщину, премʼєр якої оголосив Україну ворогом. Українською кукурудзою готують Іран. Навіть після оголошення Трампом про введення 25% тарифів на КРАЇНИ, які торгують з режимом кривавих аятол. Як видно, поповнення печери Алі- баби важливіше. А закон в зелених джунглях - декорація. Посилання на матеріалПідписатись на канал
⬆️⬆️⬆️Військам важко прикривати кордон там, де немає води, світла і тепла, не кажучи вже про накопичення угруповань для наступу вглиб. Ми їм збиваємо темп і змушуємо обслуговувати самі себе.Ну і плюс трансформатори — це дорого. Трансформатор 330 кВ — це штучний товар, він коштує 3-5 мільйонів доларів за одиницю, а виготовляється від 9 до 12 місяців навіть у мирний час. Через санкції безпосередньо купити Siemens або ABB вони не можуть, сірий імпорт здорожчує покупку в рази та затягує час ще на пів року. Ми вибиваємо їм обладнання швидше, ніж вони можуть його виробляти або завозити через Китай, тому що ніхто не подарує їм нічого. Агресору, який виморожує Київ, допомагають такі ж відморожені режими, у яких не так щоб багато ресурсів. Ну і плюс, звісно, деморалізація: 400 тисяч сидять у темряві — це та сама демілітаризація і слово, яке йде «по плану».Але ще раз: ми не кошмаримо цивільних, ми перерізаємо артерії, по яких ресурси течуть до лінії фронту. А Богомаз плаче, бо його агробізнес страждає. Покажеш нам уламки «Хаймарсів», картопляний тату? І великої дальності «Нептуни»? А то сміялися всім колгоспом.Підписатись на канал
А тепер давайте про ранкове застосування півнями Кинджалів. І одразу кажу, що це не унікальний обстріл 4.0. Про перші три ви вже точно читали, а ранкова атака такою не являється. Нового комбінованого обстрілу нам ще треба чекати. І він має бути ще більш масовим, ніж три попередні. Фраза про два-три тижні може заграти новими барвами, бо морози за цей період можуть закінчитись. А задачі півнів - ще зовсім не виконані...Більшість українців і так не помітили сьогоднішньої атаки, хоча й було багато Шахедів (маю на увазі усі похідні літаючої паторочі схожого типу), аж 328. Збили ж дуже велику кількість - 297. А це вже 90%!І тут, напевно, скоро має з'явитись статистика, на скільки збільшилось збиття такого типу дронів - саме дронами-перехоплювачами.І ключовим підсиленням цієї збільшеної дронової атаки (звичайна атака йде майже щоденно в 80-150 дронів) було саме використання двох ракет Кинджал. Кинджали, які в цьому році ще не використовувались, і я про це вказував при минулих атаках. Що треба було одразу з пилу-жару заводу запускати ПКР Циркон з наземної пускової. А Кинджалів не було. Усі три атаки. Я і писав свої думки, що проводили ремонт літаків чи змінювали щось в самих ракетах (антени, алгоритми і т.д.). І от сьогодні, запустили - аж ДВІ.І коли перші дві унікальні атаки мали задачу вибивання ракет PAC-3 Петріотів, а третя чисто по теплогенерації багатьох міст. То куди летіли сьогодні два одиноких Кинджали? В Кропивницькому не було наслідків прильоту цих ракет. А там лише одна головна ціль для півнів - аеродром Канатове. І думаю, як і безліч попередніх Кинджалів по Старкону - сьогодні також били по аеродрому та сховищам наших іноземних літаків. Кинджал для цілей і виробляється - знищення укріплених бетонних, підземних укриттів. Літаючий лом з 8 махами швидкості з висоти 50 км - ідеальна зброя для цього. Чому вдарили туди? 1. Перевірка літаків і ракет після проробленої роботи і змін у них.2. Удар по нашій авіації, не аеродромах.3. Вибиття ракет ПАК-3 уже не актуальне, нам їх дали багато. Два Кинджали віддати на збиття над Києвом - не хотілось їм. Тому били туди, де немає Петріоту.4. З цього ж випливає, що це удар на розтягування засобів протидії. Таке робили недавно з Цирконом. Дві ракети з півдня ми не збили. Потім одразу 4 ракети - збили. Бо перетягнули засоби збиття на південь. 5. Піднімати градус недовіри до влади. Як це робиться на великих містах. Харків, Дніпро та Одеса дуже страждають, і часто від балістики. Щоб почались невдоволення людей - чому Київ під куполом, а у нас все прилітає.6. Якщо в наступній атаці буде удар по Старкону - значить точно, шукають авіацію. І з надією на те, що ми з Канатового перенесли туди борти. Морський бій 26 року в дії)7. Можливо, коли відбувалось відбиття цих трьохсот дронів, деякі літаки сіли в Канатовому на дозаправку. Якийсь агентурний укро-півень злив цю інфи, і відбувся максимально швидко удар, щоб літаки не встигли злетіти та ухилитись від Кинджалу.На короткий обстріл з двох Кинджалів - короткий аналіз. Єдине тільки ще можу додати, що цікаве формулювання вийшло у Повітряних Сил. Що ракети не досягли своїх цілей. І в збитих їх немає. Значить, можливо, фахівці РЕБ вже до Кинджалів добрались. Не знаю, але формулювання дуже цікаве ;)via Сергій МісюраПідписатись на канал
Карл ВолохЯк і будь-яка притомна людина, я ділю на 10 слова Трампа про «прекрасну розмову» з Сі, де обговорювалося питання російсько-української війни. Але інформація, що перед цією розмовою Сі говорив із путіним, на певні роздуми наводить. Як і незвично скупі коментарі обох делегацій з Абу-Дабі, що є непрямим, але чітким доказом: сторони ставляться до переговорів серйозно (вперше за тривалий час). (Я тут не про гарантії успіху мову веду, а про підхід. - К.В.)Ну, і про мотиви путіна. У ФБ заведено глузувати з експертів, котрі посилаються на економічні проблеми рф, мовляв, путіну начхати на них, бо населення рабське й ніколи не протестує. На мій погляд, це не так. І доказ лежить перед очима. Одна з двох головних причин нестачі грошей у бюджеті - високий курс рубля. Якби путін погодився його девальвувати, йому значно легше було б фінансувати як війну, так і інші сфери. Але він цього не робить. Чому? Бо, на відміну від вас, прекрасно уявляє, в чому суть негласного суспільного договору з його населенням. І не бажає цей договір порушувати. (До речі, те ж стосується мобілізації). Іншими словами, причина поставитися до мирних перемовин серйозно в путіна є. Інша справа, чи переважає вона негатив від підписання припинення вогню на тлі фактичного провалу «СВО». І чи є вже тиск від Сі. І чи вважає реальним «батіг» від Трампа. Про це все можемо лише здогадуватися. І чекати. І стояти.Підписатись на канал
Кирило ДанильченкоРакета Meteor (BVRAAM) є вінцем європейської інженерної думки, і її головна відмінність від американських AMRAAM — це двигун. Замість класичного твердопаливного прискорювача, який вигорає за кілька секунд, Meteor використовує маршовий прямоточний повітряно-реактивний двигун із регульованою тягою (Throttleable Ducted Rocket — TDR). У звичайних ракетах кінетична енергія піково зростає на старті, а потім стрімко падає, що дозволяє цілі на великій відстані просто «перетанцювати» ракету за рахунок маневру.Meteor же здатний регулювати подачу палива, підтримуючи швидкість понад Mach 4 протягом усього польоту. Це створює так звану «Зону неможливості втечі» (No-Escape Zone), яка у Meteor у 3–6 разів більша, ніж у будь-якої іншої ракети класу «повітря-повітря» у світі. Якщо ціль опинилася в межах 60–80 кілометрів, у неї практично нульові шанси на виживання, навіть якщо вона буде крутити «діжки» чи йти на форсажі. А РЕБ у вигляді контейнера під крило яка може забити голову західній електроніці у РФ не існує. Операційна інтеграція та шведський «Грифон»Для України передача Meteor нерозривно пов'язана з винищувачами JAS 39 Gripen. Шведська платформа спочатку розроблялася під ці ракети, і інтеграція там нативна. У 2026 році ми побачимо реалізацію концепції «мережецентричної війни». Важливо розуміти, що Gripen не обов'язково має вмикати свій радар, щоб вистрілити Meteor. Завдяки двосторонньому каналу передачі даних (Datalink), цілевказування може надавати шведський літак ДРЛВ Saab 340 AEW&C, який Стокгольм також передає.Це виглядає так: «Грифон» летить у режимі радіомовчання на низькій висоті, отримує дані від радара ДРЛВ, який висить далеко в тилу, робить пуск і одразу відходить. Ракета летить до цілі, отримуючи оновлення координат у польоті. Російські пілоти на Су-35 навіть не бачитимуть опромінення від радара винищувача, поки в їхній літак не влупить 190-кілограмовий снаряд на швидкості 5000 км/год.Терміни: Коли перші шасі торкнуться смуги?Перші літаки можуть опинитися в Україні протягом 3–4 місяців після офіційного політичного рішення. Це не процес «з нуля», оскільки підготовка йшла у фоновому режимі ще з 2023 року. Пілоти та технічний персонал уже пройшли «ознайомче навчання», а інфраструктурна база (аеродроми з посиленим покриттям та логістичні хаби) готувалася паралельно з F-16.Основна затримка зараз не в самих бортах, а в інтеграції специфічного шведського софту під українські системи управління боєм та підготовці ремонтних бригад. Якщо відмашка буде дана зараз, то до літа 2026 року ми побачимо першу ланку на бойовому чергуванні. Будь-які обіцянки про «через два тижні» — це інфоциганство; техніка такого рівня потребує регламенту.Швеція не може віддати все. На озброєнні Flygvapnet (ВПС Швеції) перебуває близько 94 одиниць JAS 39 C/D. Вони активно переходять на нову версію JAS 39 E, але цей процес іде повільно.Перший транш: Реально очікувати 4–6 літаків (одна ланка). Це необхідно для «обкатки» в бойових умовах та завершення навчання техніків на місці.Повна ескадрилья: Протягом року загальна кількість може зрости до 14–16 бортів. Це той максимум, який Швеція може передати без критичної шкоди для власної обороноздатності до повного розгортання E-серії. Навіть 12 літаків, здатних нести Meteor, створюють безпілотну зону для ворожих «сушок» на величезній ділянці фронту та відтискають нечисленні літаки РЕБ та очі ворога в глибину.Підписатись на канал
Дональд Трамп не став головним героєм форуму в Давосі, хоча, очевидно, саме на цю роль він розраховував, коли погоджувався взяти участь у престижній міжнародній конференції в Альпах. Не став хоча б тому, що всі тези, з якими американський президент звертався до європейців, були цілком передбачуваними ще до того, як він з’явився на трибуні форуму.Проте головним героєм форуму в Давосі несподівано для багатьох став канадський прем’єр Марк Карні. Звісно, з ним намагалися змагатися й інші – президент Франції, федеральний канцлер Німеччини, навіть президент України. Однак у промовах європейських лідерів також була відома передбачуваність – було зрозуміло, що Макрон жорстко відповідатиме Трампові, Мерц говоритиме про відповідальність Європи, а Зеленський, який з’явився на форумі в останній день насамперед для зустрічі з американським колегою, дорікатиме європейцям за слабкість і обіцятиме підтримку України.Але тільки Карні виявився здатним виступити не просто з політичною промовою, а зі справжнім концептуальним баченням майбутнього – цим, до речі, промови державників і відрізняються від промов політиків. Промова Карні настільки контрастувала з промовою Трампа, що це помітив навіть сам американський президент, який у властивій йому манері скасував запрошення канадського прем’єра до новоствореної «Ради миру».Може здатися дивним, що з концепцію відповіді на повернення імперіалізму в найгіршій його формі виступив неєвропейський політик. Але це також буде спрощенням. По-перше, Карні був очільником не тільки Центрального банку Канади, а й Центрального банку Великої Британії. По-друге, «Європа» – не тільки географія, а й система цінностей. І з цієї точки зору Канада, Гренландія, Австралія чи Нова Зеландія, географічно далекі від Європи, – саме європейські країни. А от росія, яка займає велику частину території континенту, завжди мала до Європи лиш опосередковане відношення.Може здатися дивним, що із державницькою концепцією виступив професійний банкір. Але успішним банкірам якраз властиве системне мислення, яке допомагає їм у потрібний момент піднятися над процесами. Звісно, у нас теж є такий досвід. 2004 року нашим президентом також став колишній голова Національного банку. І так, можна говорити про допущені Віктором Ющенком численні політичні помилки, які, зрештою, й призвели до передчасного завершення його кар’єри. Проте ніхто сьогодні не відмовить третьому президентові України саме в державницькому мисленні, у вмінні оцінити процеси, які «спрацюють» вже за його наступників, деякі з яких виявилися не здатними оцінити ризики навіть за добу до початку катастрофи.І так, наш історичний досвід також переконує, наскільки небезпечно залишатися наодинці з великим хижаком. Тоді ти й стаєш зручною жертвою, яку якщо не знищать, то пограбують і принизять. У 2014 році путін напав на Україну, яка має безпосередній кордон із кількома членами Євросоюзу і НАТО. І було відразу ж наголошено, що на прямий конфлікт Захід із путіним не піде за жодних обставин.А у 2026 році навіть заяви Трампа про можливість анексії далекої від Європи Гренландії викликали одностайне засудження практично всіх держав континенту. І це тому, що Гренландія – автономна частина Датської держави. А тепер уявіть собі, що Гренландія була б незалежною і не приєдналася до жодного союзу. Як ви вважаєте, якою була б її доля?Тому в заклику канадського прем’єр-міністра до об’єднання зусиль – історичний шанс для України. Імперіалістичним зазіханням можуть ефективно протистояти тільки великі міждержавні об’єднання – можливо, навіть нові, а не ті, що функціонують тепер. І, до речі, сам факт існування таких об’єднань та їхня готовність реагувати на виклики рано чи пізно призведуть до девальвації імперіалістичних апетитів і поховають політиків, які є трансляторами агресії.І це відповідь тим в Україні, які полюбляють розповідати про «слабкість Європи», запитувати, чи так вже Україні потрібен союз з європейцями тощо.⬇️⬇️⬇️
Володимир Ар'євОх і понеслось! За свідченнями бізнесмена Сергія Ваганяна, який був близьким до друга дитинства Зеленського і голови СБУ Івана Баканова і його заступника Андрія Наумова, Баканов і Наумов на території третіх країн отримали від російських спецслужб круглу суму грошей для того, щоб здати території України. Чорнобиль, Харківська, Миколаївська області, Запорізька АЕС були банально продані! Тобто, виходить що не просто все знали про напад росії, а і допомагали його організувати? Тоді логічно, що Баканов з Наумовим перед повномасштабним вторгненням, за свідченням Ваганяна, виїхали з України на шести (!!!) автомобілях, запакованих готівкою. Ваганян розповідає про кришування СБУ контрабанди електроніки та інших товарів, про торгівлю санкціями проти бізнесменів, які заважали їхньому партнеру контрабандисту Олександру Аксту отримати монополію для завезення певних груп товарів!І це на фоні видачі підозри НАБУ екс-заступнику Єрмака Ростиславу Шурмі у справі розкрадання коштів за «зеленим тарифом» в енергетиці. Не забагато близьких до Зеленського завʼязані в дикій корупції? Міндич і Баканов (95 Квартал), Кісєль (дружбан з Кривого Рога, який підозрюється у роздачі грошей депутатам за голосування), Чернишов, Шурма. У Єрмака поки тільки обшуки, але годинник тікає все ближче. Татаров, якого генпрокуратура на ура відмазала від корупційної справи. Далі буде.В той час, коли світ стрімко змінюється на той, де виживуть лише сильні і ефективні держави, Україну розʼїдає нашестя зеленої гусені. Ненажерливої капустянки, яка тільки жере в три горла іншу «капусту». Ми можемо мати свою суперсилу в новому світі, де встановлюється право сильного - це сфери оборони, продовольства і ІТ-технологій. Треба тільки позбутися паразитів, поки вони не знищили наше майбутнє.Підписатись на канал