Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎
Додано 06 гру 2025

✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎

@IgorZ_ua
Кількість підписників: 533
Фото: 2,520
Відео: 1,030
Посилання: 6,940
Опис:
Новини, війна, політика, аналітика. Руzzкій воєнний корабль йди нахуй! Слава Україні! 🇺🇦 Свої рекомендації надсилайте сюди: @IgorZubkov_ua
Джерело

✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎 | Лемент окупантів про те що вони починають "системні удари по військови...

Логотип телеграм спільноти - ✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎 ✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎 @IgorZ_ua
210 Охват/переглядів 2026-05-25 17:36 Повідомлення №9025
Лемент окупантів про те що вони починають "системні удари по військових підприємствах Києва" - не більш ніж пропагандистський троп.Якщо вони "починають" системні удари, то по чому вони били досі, дозвольте запитати? Ні, я сам знаю що били вони по лікарні Охмадит та житлових будинках. Але виходить, що військові підприємства вони досі не чіпали?Не смішно?В реальності все це - надування щок. Москва й раніше била по столиці України. Частота ударів залежить лише від того, скільки ракет і дронів вони мають на руках. Незалежно від рівня істеричності їхніх заяв, прилітати буде.Про те що влітку по Києву будуть бити, казали давно. А враховуючи, що на фронті весняний наступ окупантів провалився, і літній має всі шанси накритися так само, ясно що бити будуть з усім остервенінням.Питання в тому наскільки до таких навал готове наше ППО. І ще - скільки НПЗ і нафтових наливайок палатимуть у відповідь.Бо це війна, якщо хтось не збагнув. Якщо не ти - то тебе.via Дмитро "Калинчук" ВовнянкоПідписатись на канал