Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎
Додано 06 гру 2025

✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎

@IgorZ_ua
Кількість підписників: 533
Фото: 2,520
Відео: 1,030
Посилання: 6,940
Опис:
Новини, війна, політика, аналітика. Руzzкій воєнний корабль йди нахуй! Слава Україні! 🇺🇦 Свої рекомендації надсилайте сюди: @IgorZubkov_ua
Джерело

✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎 | Володимир Ар'євМої жорсткі пости і розслідування щодо влади - це крик ...

Логотип телеграм спільноти - ✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎 ✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎 @IgorZ_ua
186 Охват/переглядів 2026-04-05 07:47 Повідомлення №8956
Володимир Ар'євМої жорсткі пости і розслідування щодо влади - це крик про допомогу. До вас, до кожного, хто мене читає.Світ стоїть на порозі глобального конфлікту. Виживуть сильні, підготовлені і добре організовані країни. З першими двома критеріями у нас непогано, а от з організацією системи життєзабезпечення (її ще владою називають) - швах. Саме тому, я вважаю абсолютизм управління Зеленського, який не створює нічого, крім корупції і нових кланів для розкрадання останніх ресурсів - це злочин. Забаганки розподілу грошей на піар-прожекти всіляких кешбеків і «є-баків» - злочин, гроші потрібні на життєзабезпечення - оборону і захист енергетики. Сліпа слухняність уряду і парламенту відвертим дурницям і шкідництву - злочин. Злочин - це свавілля правової системи, яка отримала дозвіл на харчування останніми збереженнями українців, і фізичних, і юридичних. Коли я пишу про все це, то це лише через розуміння яка біда наближається. Про повномасштабне вторгнення я попереджав за 2 роки до нього. І тепер закликаю щоб ваші голоси, голоси сотень тисяч були гучними. Принаймні в соцмережах. Бо десятків і сотень на Банковій не почують, тисячі доведеться.Сьогодні день входу Господнього в Єрусалим під вигуки Осанна. Лише за 5 днів ті самі люди Його розіпнуть. На початку великої війни нас підтримував весь світ, але ця підтримка втрачається. І ми маємо ставати сильними і ефективними, щоб вижити. А ще у Вербну неділю бʼють вербою зі словами «Не я бʼю - верба бʼє, за тиждень - Великдень». Якщо кожен візьме свою вербу і не боятиметься заслужено пройтися нею по владі - Україна виживе. Воскресне.Підписатись на канал