Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎
Додано 06 гру 2025

✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎

@IgorZ_ua
Кількість підписників: 533
Фото: 2,520
Відео: 1,030
Посилання: 6,940
Опис:
Новини, війна, політика, аналітика. Руzzкій воєнний корабль йди нахуй! Слава Україні! 🇺🇦 Свої рекомендації надсилайте сюди: @IgorZubkov_ua
Джерело

✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎 | Кирило ДанильченкоЧому не пошкодували ATACMS і Storm Shadow на ДАП? Ад...

Логотип телеграм спільноти - ✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎 ✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎 @IgorZ_ua
176 Охват/переглядів 2026-03-08 22:11 Повідомлення №8907
Кирило ДанильченкоЧому не пошкодували ATACMS і Storm Shadow на ДАП? Адже ATACMS ще з часів діда Байдена залишився як НЗ (недоторканний запас), і навіть якщо європейці передають щось по краплі, на це дивишся крізь лупу. А тут — бац, і не пошкодували.Тому що це не просто «склад шахедів».Це аеродром підскоку. Це кинджал, направлений прямо проти нашого поясу фортець у смузі Костянтинівка — Краматорськ — Слов'янськ. За рахунок мінімального часу підльоту наші летуни фізично не встигають підійти і збити мопед на зльоті. А розмістити там, ближче до ЛБЗ, дальні комплекси ППО — це самогубство, бо небо там давно не стерильне від ворожих БПЛА-розвідників та й баражуючі беприпаси залітають. Це вже не «deep strike», це робота впритул. 55 км. до Констахи. Ну і, коротше, там величезна кількість цілей для шахедів на нашому боці: усі можливі укріплені будівлі, антени, вузли зв'язку, великі бетонні ДОТи, позиції РЛС, пункти ремонту і скупчення техніки. Усе, що стаціонарне, або те, що можна спіймати на позиції — забив координати і лети. Тобто для росіян шахеди в ДАПі — це вже не засіб стратегічного бомбардування міст, а паліатив у оперативно-тактичному тилу. Підручний засіб для ударів «накоротку».І ось саме там, на території зруйнованого аеропорту, знаходився не тільки склад дронів. Там були запчастини, бойові частини, столи, набиті мікроскопами та паяльними станціями, де це все ремонтують і налаштовують. Там же — управління всім цим роєм, прикриття ППО і своя медицина. І головне — штучні фахівці, яких прислали піднімати цей філіал.По-любому це робиться так. Ну який ідіот буде робити просто «склад» у зоні дії нашого дальнобійного озброєння? Ми ж бачили по супутниках: там ішов ремонт, там заливали бетон і міняли плити. Це створювалася повноцінна база пуску шахедів прямо під нашим носом. І ось на таку жирну ціль з усім її фаршем — абсолютно не шкода ні ATACMS, ні Storm Shadow.#ФактПідписатись на канал