Джерело
Ігор Копитін | Другий день найкращих новин – ще семеро морпіхів з нашої 36-ї повернул...
132 Охват/переглядів
2026-03-06 16:55
Повідомлення №730
Другий день найкращих новин – ще семеро морпіхів з нашої 36-ї повернулися до України з полону. Всі хлопці родом з Маріуполя, разом з ними звільнили й миколаївців. Для сотень сімей це новий етап і нове життя. Вони живі і вони вдома. А для нас це новий стимул працювати і нова надія, усвідомлення того, що робота несе результат. Тому працюємо далі. Маємо підтримувати тих, хто досі розшукує та чекає на своїх героїв.Неможливо розказати про всі нюанси цієї роботи, але скажу, що лише за лютий місяць в нашому миколаївському Консультаційному центрі Коордштабу провели понад півтори тисячі індивідуальних консультацій для родин військовополонених, нагальне питання – це внесення інформації до бази даних. Прикро, але виявили більше трьох десятків випадків шахрайства. Аферисти намагаються нажитися на родинах героїв – присікаємо це. Нині в пріоритеті – налагодити нормальну комунікацію між родичами полонених, зниклих безвісти та відповідними структурами в зонах нашої відповідальності. Знаю, скільки родин досі чекають..Сьогодні – обмін триста на триста. Це титанічний труд і залізна віра кожного з нас в те, що своїх ми обов'язково витягнемо. Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими та 36 окрема бригада морської піхоти