Джерело
Ігор Копитін | Під час війни звикаємо до будь-яких умов. Мама пише з Миколаєва - “вод...
559 Охват/переглядів
2026-01-13 18:05
Повідомлення №708
Під час війни звикаємо до будь-яких умов. Мама пише з Миколаєва - “води нема ніякої”. І не буде щонайменше п'ять днів. Її такими проблемами не злякати, вона вміє справлятися. Але ситуація, звісно, гнітюча. Всі знають про хронічні проблеми міста з водопостачанням через російські обстріли. Ворог підірвав водогін ще на початку вторгнення, солона вода тоді сильно пошкодила труби. Цього разу аварія на дюкері – потрібно міняти труби по дну річки. І це точно буде не останній ремонт на жаль. Ми з командою точно знаємо, що для будь-якої проблеми завжди є рішення. А в цьому конкретному випадку можлива допомога від Європейського Інвестиційного Банку. Мова про 100 мільйонів євро на відновлення саме водопостачання та водовідведення в постраждалих регіонах України. Відбір проєктів для цієї програми оголосило наше Міністерство розвитку громад та територій спільно з банком. Я ознайомився з пропозицією - умови кредитування там цілком прийнятні. Тому впевнений, що Миколаївщина не повинна згаяти такий шанс. Готовий надати будь-яку підтримку керівникам громад та самого Миколаєва на місці, щоби місто та область стали частиною цієї програми.