Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Першоджерела. Ігор Фріс
Додано 12 жов 2021

Першоджерела. Ігор Фріс

@IgorFris
Кількість підписників: 1 414
Фото: 205
Відео: 32
Посилання: 54
Опис:
Все з перших рук. Думки. Аналітика. Законотворчість.
Джерело

Першоджерела. Ігор Фріс | ПРО ПЕПів. Вибачте, але все ж маю де що розʼяснити та розставити крапк...

Логотип телеграм спільноти - Першоджерела. Ігор Фріс Першоджерела. Ігор Фріс @IgorFris
502 Охват/переглядів 2023-09-22 09:07 Повідомлення №511
ПРО ПЕПів. Вибачте, але все ж маю де що розʼяснити та розставити крапки над і. Ситуація, яка розвивається щодо ПЕПів та норми про членство в ЄС знову, як і більшість інших виходять в хайп замість законності та конституційності. Нажаль пересічний громадянин мало що розуміє в різниці між декларуванням, відкритими деклараціями та публічними особами.Нелюбов громадян до чиновників всіх рівнів підігріває ситуацію, а смаколик у вигляді членства в ЄС взагалі зносить башню при спілкуванні і закриває вуха для аргументів опонента. Майже ніхто не розуміє що таке ПЕП. Хибно думаючи що це вимога про декларування. Ні. Це форма фінансового контролю.Для певної категорії осіб. Сам фінмоніторинг та його основні засади були запровадження для боротьби з тероризмом та відмиванню коштів. Він є доволі давно в державі. Банки, нотаріуси, адвокати, рієлтоли - субʼєкти які здійснюють перевірку клієнтів (відвідувачів, учасників, назви як хочеш) при своїй роботі. Перевіряють всіх. Коли ви платите на Новій пошті, купляєте квартиру або авто, ставите кошти в банк. Всюди. Конкретні вимоги теж встановлені законом. Як і вимоги до важливих публічних осіб. Депутатів. Президента. Міністрів. Суддів. Послів. Чиновників категорії А, політиків та багатьох інших. Всі вони моніторяться з особливою прискіпливістю. І це нормально. Нормальним і загально прийнятим є те, що моніторять всіх членів їх сімʼї, родичів до сьомого коліна. Але!Під час того коли вони є такими чиновниками і певний період після завершення роботи на державу чи в політиціРік. Три роки. Пʼять років. Терміни різні, але як правило це один рік. В Австрії. Італії. Польщі. Румунії. Майже всюди є пересічений термін коли ти є ПЕПом. А що з нами?Зараз це три роки. Мало? Думаю достатньо щоб брудний на руку чиновник почав тратити кошти, які могли би бути відмитими. При тому при купівлі нерухомості, майна, участі в фірмі його як і всіх інших будуть моніторити завжди. А що натомість?Нам впихують довічний фінансовий контроль. А це блокування майже всіх фінансових операцій з доказуванням для чого ти це робиш або чого ти отримав кошти від цього платника. В Польщі в обміннику ти не можеш розміняти 100$ на злоті. Мені як нотаріусу це заблокує можливість працювати після каденції нардепа. Я на таке не підписувався довічно. Я б ніколи навіть і не думав йти працювати в політику і представляти інтереси виборців в Раді, як би такі умови були. А тут ще хотять зробити це для всіх хто був чиновником за всі роки незалежності в порушення 58 статті Конституції.Зрозуміли про що я?Хто і для чого буде готовий йти працювати на державу витрачаючи свій час та сили, щоб потім ставати заручником системи довіку?Я навряд. Думаю і багато інших фахових людей також. Якщо хтось щось не зрозумів - пишіть. Спробую пояснити деталі. Тримаймося!