Джерело
Першоджерела. Ігор Фріс | Хочу в коментарях почути думку експертів та прихильників прийняття зак...
530 Охват/переглядів
2023-07-11 06:14
Повідомлення №470
Хочу в коментарях почути думку експертів та прихильників прийняття закону про медичний канабіс. Виключно на поставлені питання. Без філософії, емоцій та рефлексій. Чітко і по суті. Від цього залежатиме моє рішення. 1. Яку кількість медпрепаратів на основі канабісу на сьогодні потребує держава і який обсяг сировини потрібен для їх виробництва? Чому ми не можемо як інші держави організувати виробництво без вирощування?2. Чому в законі не обмежено вирощування виключно в закритих приміщеннях?3. Чому законом не обмежено охорону обʼєктів виробництва виключно державною охороною а дозволені приватні компанії?4. Як запобігти розповсюдженню медпрепаратів на основі канабісу хворими, які його отримують і не використовують (кейс субітекса, який поставлений на потік). 5. Для тих хто вважає, що це перше читання і можна поправити все до другого. Як гарантувати виправлення всіх зазначених питань до другого читання, якщо коли голосували правки до закону про податки для підприємництва - депутати просто вийшли із зали і не підтримали жодної?ПС. Про Паркінсона, Альцгеймера, ПТСР та решта хвороб, я в курсі. Тому хочу почути відповіді на питання, для розуміння іншої сторони. ПС. ПС. Закон краще ніж його попередня версія. Факт.