Джерело
Першоджерела. Ігор Фріс | Кажуть, що сьогодні закінчилася епоха вилучення майна за фейковими поз...
1 410 Охват/переглядів
2025-04-23 20:40
Повідомлення №617
Кажуть, що сьогодні закінчилася епоха вилучення майна за фейковими позовами по віндикаціі і тепер щоб визнати незаконність і притягнути винних до відповідальності потрібно йти в суд і доводити вину, а не доганяти добросовісного набувача, забувши при цьому про злочин і злочинців, якщо звісно вони будуть встановлені судом.А якщо є намір довести щось в віндикаційному позові не доводячи вину власника - тоді гроші на депозит. Відтепер прокуратура має займатися своїми прямими обовʼязками по захисту держави та застосовувати інструменти, які вони мають відповідно до кримінально-процесуального кодексу. Якщо майно НЕЗАКОННО вибуло з власності держави чи територіальної громади для цього є такій інструмент, як кримінальне провадження, підозра, обвинувачення і вирок де в рамках кримінального процесу заявляється цивільний позов без внесення будь яких сум вартості майна.Розумію що епоха тиску на бізнес була дуже дохідна для багатьох, але рух до цивілізації має лишити в минулому ці казуістичні ініціативи.