Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Hugs.fund
Додано 14 лип 2024

Hugs.fund

@HugsFund
Кількість підписників: 27 143
Фото: 10,200
Відео: 454
Посилання: 9,180
Опис:
Про економіку і ринки Інвестуйте в бізнес Прикрийте тили сімейними заощадженнями SHOP: https://bit.ly/34ACkh7 YouTube: https://www.youtube.com/hugsfund Life HUG’S @lifehugs_bot AgentHUGS https://agenthugs.com/ СТАРШИЙ з реклами @Dmytro_Feshchenko

👥 Кількість підписників

27 143
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +40
Середній/Місяць:: +26

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 180
Середній/День:: 3,660
Середній/Тиждень:: 3,356
ERR: 11.72%

📊 Кількість повідомлень на день

3.1
Останній день: 14
Середнє за тиждень: 4.6
Середнє за день: 3.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,900 25-05-22 06:02
🤔Проблемки чи просто привід? Трохи занервували вчора після слабкого аукціону 20-річних держоблігацій. Це викликало різке зростання прибутковостей (до 5.11% на 20-річні бонди), а разом із ними і нову хвилю паніки серед інвесторів.Причина не так в попиті на борг, як в фундаментальній проблемі: а як США збираються обслуговувати свою гігантську заборгованість? Адже новий «великий і прекрасний» бюджет від Трампа включає і податкові скорочення, і нові витрати, але не вирішує проблему дефіциту. …Тому і їздить Трамп по світу і збирає гроші, а персонажі, типу Kiосакі хайпують на бюджетних проблемах. Кожному своє. По акціях ринок акцій спершу тримався на рості Alphabet. Але після новини про угоду OpenAI із колишнім дизайнером Apple (акції просіли) та провальний борговий аукціон індекси пішли вниз. Падають і ритейлери Target і TJX, бо розчарували звітами.Ну, і на цьому фоні інвестори знову шукають захист, бо золото і біткоїн підросли, останній навіть оновив рекорд (понад $111,000 вже). А ось долар слабшає (DXY -0.58%), типу «продай Америку» знову в моді.Сьогодні ринок праці ще буде тригером, щоб зрозуміти чи буде корекція. Walmart наприклад, скоротить 1500 робочих місць, щоб знизити витрати, повідомляє WSJДеякі питання по сьогоднішньому ринку розкрив Ерік Найман на вчорашньому ефірі. Хто пропустив - подивіться📱
👁 3,800 25-05-20 08:02
⚡️ СТАНЬ ФІНАНСОВИМ РАДНИКОМ РАЗОМ З BRAVE CAPITALBrave Capital розвиває фінансову культуру в Україні через контент, навчання та фінансовий супровід. Мета — допомогти людям бути впевненими у своїх фінансах і будувати стабільне майбутнє. Турбота, майстерність і сміливість — основа підходу до роботи з клієнтами.Фінансовий радник (IFA) — професія, що дозволяє впливати на життя інших і будувати власний розвиток і дохід.📈 Bootcamp IFA — практична програма для тих, хто хоче впевнено увійти у сферу фінансового консалтингу з підтримкою менторів і чіткою структурою. Серед випускників – люди з різним досвідом: IT, діджитал, фінанси, підприємництво тощо.Програма допоможе перейти від теорії до реальної практики: ще під час навчання ви спробуєте себе в ролі радника, створите власний BRAVE PLAN і отримаєте перший дохід.Професійна перспектива: після буткемпу ви зможете побудувати кар’єру з потенціалом $50,000+ на рік і зростати в екосистемі Brave Capital або розвивати власну практику.📢 7-й набір відкрито. Залишайте заявку зараз — Brave Capital підтримає вас із першого кроку і допоможе зрозуміти, чи це ваш шлях.[ https://cutt.ly/wrxW8thB ]#реклама
👁 4,200 25-05-18 07:59
Немає мінералів - немає ракет..знову ці, рідкоземельніОстанні десятиліття існувала теорія, що геполітична сила напряму корелює з кількістю зброї. Виявилося, що ні.Без критичних мінералів сучасна оборона неможлива. А Китай, контролюючи до 90% їх обробки, фактично тримає в руках ключ до військових технологій.Наприклад, для ракетних систем потрібні рідкоземельні елементи, а для бронебійних снарядів — вольфрам. США практично не мають власного виробництва цих ресурсів і змушені імпортувати з Китаю, Німеччини, Болівії та В’єтнаму.Пентагон намагається зменшити залежність, проте, як попереджають експерти, поки не вирішено проблему з вольфрамом, ніяке високотехнологічне озброєння не допоможе.Галлій,- критичний для радарних систем та керування ракетами. Після того як Китай обмежив експорт, Захід залишився без запасів. США шукають вихід через угоду з Україною, яка має родовища титану, літію та галлію. Але навіть якщо угоду підпишуть, інфраструктуру треба створювати роками. До того ж війна знижує шанси на стабільні поставки.Тому Захід має не просто перебудовувати ланцюги постачання, а перевинайти технології виробництва. Інакше дрон для Трампа справді коштуватиме $41 мільйон і вище.
👁 3,100 25-05-10 15:59
🤔 Чому молодь досі на батьківському гаманці?Здається, що проблема дорослих дітей, які живуть на гроші батьків, тільки зростає. Fortune пише про дослідження, згідно якого майже половина батьків у США фінансово підтримує хоча б одну дорослу дитину старше 18 років. І це не лише студентів стосується. Навіть покоління мілленіалів (29-44 роки) все ще отримує допомогу від батьків, в середньому $863 на місяць. А Gen Z взагалі - понад $1,800!Ну, гаразд, є інфляція, високі витрати на життя, нестабільність доходів. Але ж 92% Gen Z працюють на повну ставку. Виходить, цього все одно не вистачає, щоб покрити базові витрати. Або витрати зовсім не “базові”...Найчастіше батьки допомагають з продуктами (87%), оплатою мобільного (73%) та медичним страхуванням (69%). І що цікаво, працюючі батьки витрачають на дорослих дітей майже вдвічі більше, ніж відкладають на власну пенсію.Тобто, на виході така підтримка призводить до фінансових проблем у самих батьків? Адже 47% зізнаються, що жертвують власною стабільністю заради допомоги дітям.Можливо, час поговорити про фінансову незалежність і навчитися молоді планувати бюджет так, щоб менше покладатись на батьківський гаманець?👉13 травня приходьте намарафон з фінансової грамотності. Там якраз про це. 🤝
👁 4,500 25-05-05 16:02
💬Поговори зі мноюHarvard Business Review дослідив “ Як люди насправді використовуватимуть Gen AI у 2025 році”…і основні тенденції досить неочевидні, хоча перегукуються з поглядами Цукерберга на стосунки користувачів соцмереж з ШІ. ✍️Отже, основні висновки такі:▪️У 2025 році люди найбільше використовуватимуть ШІ для підтримки, як професійної, так і особистої▪️ШІ може допомогти людині в управлінні емоціями та своїм життям▪️Створення контенту, навчання і творчість все ще популярніТобто, епідемія самотності продовжується і чат-боти з ШІ стають рятівним колом для людей, щоб отримати хоч якусь підтримку в їхньому житті.В тому числі ШІ особливо корисний для когнітивно-поведінкової терапії, які вчать користувачів керувати своїм психічним здоров'ям.Але тут же і криється проблема. Адже ШІ використовується як заміна реальних людських стосунків, а це не допомагає глибшим людським зв'язкам. ..І, відповідно, самотність тільки посилюватиметься. Яку економіку ми побачимо, якщо люди втрачають здатність до комунікації?😶
👁 2,900 25-05-04 16:04
💬Про що говорять друзіЦукерберг в інтерв'ю подкасту Dwarkesh Podcast сказав цікаву річ, що "середньостатистичний американець (на його думку) має менше трьох друзів, а середньостатистична людина має потребу в значно більшій кількості, наприклад, 15 друзів" (справді?). Він оцінив цей "розрив у зв'язках", як можливість для чат-ботів зі ШІ, звісно від його Meta, відігравати тут певну роль.Хоча він прямо визнав, що ШІ не може замінити справжні людські стосунки, проте відмітив нову поведінкову модель: дані Мета показали, що люди використовують ШІ для "проговорення важких розмов, які їм необхідно провести" з своїм романтичним партнером або босом, замість того, щоб, скажімо, звернутися за порадою до друга.📊Можна подумати, що аргументи Цука доречні, адже опитування Pew 2023 року показало, що більшість дорослих американців мають від одного до чотирьох близьких друзів, тоді як лише четверо з десяти повідомили, що мають більше п'яти. Проте, чи справді бажання обговорити особисті життєві ситуації з друзями корелює з їх кількістю? Скоріше навпаки.
👁 4,300 25-05-03 16:02
💬Цікаво було побачити на The Economist альтернативну думку загальному наративу видання відносно Трампа. Ось нижче огляд статті Пола Данса, який очолював “Проект 2025”, президентський план переходу на другий термін Трампа, коли працював у Heritage Foundation (він залишив аналітичний центр у липні 2024 року).💯У статті стверджується, що перші 100 днів другого терміну Трампа є найбільш значущими з часів Рузвельта. Якщо Рузвельт започаткував еру прогресивізму (New Deal), то Трамп її завершив і відкрив нову "Золоту епоху" популізму. Його головна ідея - "повернути Америку собі": демонтувати прогресивну надбудову держави та відновити її у первісному конституційному вигляді.Автор вважає, що країна перебуває у стані глибокої кризи, оскільки бюджет на 2025 рік 7 трлн доларів, дефіцит 1,9 трлн, а борг 36 трлн і росте на трильйон кожні 100 днів. За ці гроші США отримують зламану інфраструктуру, неконтрольовану міграцію, ріст злочинності й 100 тис. смертей на рік від наркотиків. Обороноздатність країни також під загрозою, адже виробничі потужності знищені, запаси зброї виснажені, в т.ч. війною в Україні, а виробництво навіть базових речей, типу пороху, майже зникло.Стаття подає Трампа як реформатора, який бачить бюрократію головною проблемою. Він прагне демонтувати "четверту гілку влади" - адміністративну державу, що виникла за Рузвельта, і повернути владу виборному президенту.І найзапеклішим супротивником тут виступає активістська судова система, яку підтримують університети й великі юридичні фірми, що, на думку автора, витіснили консерваторів і зловживають законом заради ідеологічної боротьби.Якщо підсумувати, то Трамп веде війну не з демократією, а з державним апаратом, який став незалежним від волі народу. І хоча результат поки неясний, автор впевнений, що "Трамп-будівельник" має шанс відновити Америку за своїм образом.🗽
👁 4,100 25-04-30 16:04
💬Як ви взнаєте, з ким спілкуєтеся?Виявилося, що АІ-боти в рази краще переконують людей і дуже добре маніпулюють їхньою думкою.Дослідники з Цюріхського університету впровадили АІ-ботів у сабреддіт r/changemyview, де один користувач пише свою думку, а в коментарях його намагаються переконати. (Реддіт, правда, вже подав юридичну претензію та цей ресурс)Там є нагороди у вигляді дельти. Тобто, якщо автор визнав, що користувач реально змінив його думку, чи змусив сумніватися, то він вручає його коментарю "дельту".Загалом, за чотири місяці боти залишили 1783 коментарі й отримали 137 "дельт". І ось найцікавіші моменти їхньої поведінки:🔹АІ-боти детально і ретельно вивчали профілі користувачів, вгадували стать, вік, політичні погляди і писали індивідуально підібрані відповіді;🔹Вони прикидалися людьми з особистим травматичним досвідом (наприклад, жертвою зґвалтування), щоб сильніше тиснути на почуття користувачів;🔹Писали вкрай емоційні та особисті історії, викликаючи довіру.У результаті ШІ-боти були приблизно в 6 разів ефективніше переконували інших користувачів, ніж люди. При цьому ніхто не зрозумів, що спілкується не з людиною, а з ботом.Ось такі справи😬
👁 3,000 25-04-28 16:04
🗣Ким хочу бути коли виросту?Немає бажання в підлітків бути космонавтами🚀. Можливо, Маск з Безосом зроблять це заняття знову популярним. Але зараз понад 30 % дітей від 12 до 15 років хочуть стати ютуберами. А ще 21% мріють стати зірками TikTok. Це дані опитування від Whop (Fortune). І їх можна зрозуміти. Вони виросли дивлячись, як MrBeast чи Charli D'Amelio заробляють мільйони без дипломів і офісів. Світ змінився. Тепер успіх виглядає як мільйони переглядів нового відео, а не як кабінет із табличкою на дверях.💼Звичайно є ті, хто все ще хоче бути лікарями, вчителями, спортсменами. Але їх меншість. І ще вибір часто залежить від того, кого вони бачать вдома, ким працюють їхні батьки, які історії чують навколо.Плюс соцмережі роблять свою роботу. Дітям уже зараз пропонують спонсорські контракти і партнерки, тільки встигай підписувати.Звісно, дивлячись на досвід покоління Z, соціологи вже турбуються - чи зможе Gen Alpha знайти баланс між швидкими грошима і реальною справою яка має сенс….і не вигоріти.🤕
👁 4,300 25-04-26 16:04
👀Бачили, напевне, як роботи бігли напівмарафон? Повільно, незграбно, проте 6 з них фінішували після 21 км дистанції, чим Китай дуже гордиться. І недаремно.Бо за цією видовищною демонстрацією стоїть стратегічна політика. І тому Китай цілеспрямовано підтримує індустрію, що може стати відповіддю на старіння населення та інструментом технологічного домінування.Нам Ілон Маск обіцяє мільйон роботів Tesla Optimus до 2030 року, Goldman Sachs прогнозує, що ринок гуманоїдів досягне $200 млрд вже в найближчі 10 років. Але що якщо конкуренти з Китаю займуть позиції з другого по десяте місце?- страшний сон Маска. Адже Пекін просто повторює стратегію з електромобілями, коли спочатку буде підтримка держави, а потім вже ринкова (і не зовсім) конкуренція.Всі ланцюги постачання на користь Китаю. 48 з 60 компаній з виробництва ключових компонентів для роботів китайські. Якщо китайці знизять вартість свого гуманоїда до $17 тис. до 2030 року, як прогнозується, тоді американським виробникам з значно вищими витратами буде тяжко пояснювати інвесторам, що вони не наступлять на ті самі граблі, що з DeepSeek.Але ніхто цей сегмент просто так Китаю не віддаватиме. Нашестя роботів вже скоро.🤖