Джерело
Hugs.fund | Американці проїли заощадження чи їх поглинула інфляція❓Якби там не бул...
4 800 Охват/переглядів
2024-11-09 17:00
Повідомлення №13244
🔍Американці проїли заощадження чи їх поглинула інфляція❓Якби там не було, баланс знову від’ємний.Протягом останніх трьох років, коли США і багато інших країн, боролися з підвищеною інфляцією, споживчі витрати американців залишалися напрочуд стійкими. Вони ж утримували американську економіку від сповзання в рецесію. Але зараз норма особистих заощаджень, тобто частка наявного доходу, яку люди не витрачали на споживання, податки чи виплату відсотків, впала до найнижчого🔽 рівня з часів фінансової кризи.Це порахували економісти ФРС Сан-Франциско: з березня 2020 року по серпень 2021 року американські домогосподарства накопичили $2,1 трлн надлишкових заощаджень, тобто заощадили на $2,1 трлн більше, ніж можна було б очікувати, виходячи з допандемічної тенденції особистих заощаджень. У вересні 2021 року люди почали заощаджувати менше, ніж очікувалося, тобто ці надлишкові заощадження поступово зменшувалися. Через три роки інфляції американці витратили ці надлишкові заощадження, і навіть більше. От і отримали станом на кінець вересня 2024 року на $291 млрд менше, ніж прогнозувалося, якби пандемії ніколи не сталося. Харріс скоріше за все вдалася б до нових подачок, але Трамп скаже - то ж, заробляйте!😎