Джерело
Hugs.fund | Після “Полуниці” буде сузір’я 🔭🗓Ні, це не ребус. Це Альтман називатиме...
3 900 Охват/переглядів
2024-10-27 11:01
Повідомлення №13077
Після “Полуниці” буде сузір’я 🔭🗓Ні, це не ребус. Це Альтман називатиме свою наступну передову ШІ модель - Orion, яку OpenAI планує запустити до грудня, повідомляє The Verge. 🔑На відміну від двох останніх моделей OpenAI, GPT-4o і o1, Orion спочатку не буде широко розповсюджуватися через ChatGPT. За планом спочатку хочуть надати доступ компаніям, з якими OpenAI тісно співпрацює, щоб вони могли створювати власні продукти та функції. Інше джерело повідомило The Verge, що інженери Microsoft готуються розмістити Orion на Azure вже в листопаді. Знову “сімейні сварки”? 💣Хоча всередині OpenAI Orion розглядається як наступник GPT-4, поки неясно, чи буде компанія називати його GPT-5 для ринку. Але Альтма назвав Orion потенційно в 100 разів потужнішою за GPT-4 і вона відрізняється від моделі o1 ( має міркування), яку компанія випустила у вересні. 💡Мета компанії - з часом об'єднати свої LLM, щоб створити ще більш потужну модель, яку з часом можна буде назвати штучним загальним інтелектом, або AGI. І враховуючи таку плинність кадрів, темп компанія задає непоганий.